W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 2.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
tellme

Tellme
Hej w necie można znaleść sporo informacji o tym że w WM 6.5 miał być zaimplementowany nowy voice commander o nazwie Tellme lub w przypadku jego braku Microsoft miał go udostępnić na swojej stronie. Informacje to już dosyć przestarzałe a tellme daje się zainstalować narazie tylko na BB i na jednym PDA Samsunga lecz dotyczy to tylko USA. Po wklepaniu w google Tellme.cab znalazłem ten program przerobiony dla kilku modeli PDA między innymi dla Omni i900 jednak na mojej za cholere nie chce on ruszyć i tu pytanie czy ktoś z was korzysta? Wie jak to odpalić albo zna podobny działający? Głównie podoba mi się możliwość dyktowania SMSa oczywiście w jęyku polskim ale i tak bym go chętnie potestował nawet po angielsku.
Pomogłem ci? Napisałem coś mądrego? Podnieś mi reputacje Wink
Odpowiedz
Możesz zapodać tego caba? Chętnie przetestuję Tongue

Znalazłem, zainstalowałem i się nie włącza Undecided
Z tego co wyczytałem to trzeba mieć .net CF3.5 zainstalowany
Więcej info tutaj http://forum.ppcgeeks.com/showthread.php?t=92688
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz
Spróbuj najpierw zainstalować Microsoft Voice Command 1.6. Poczytałem o tym na jakimś forum i u większości działa.
Odpowiedz
Tak to swoją drogą też do tego teraz doszedłem..

Tak szczerze powiedziawszy ta aplikacja jest zupełnie zbędna.

Edit.
Zainstalowałem msvc i dalej nie działa.

Odpowiedz
Też to przerabiałem z MSVC ale u mnie nie rusza. Nie zgodzę się natomias z tym że aplikacja jest zupełnie zbędna bo w wielu przypadkach może być użyteczna. Choć by szukanie na allegro elektroniki da rade bo nazwy nie bedą się różnić od angielsko języcznych. Wiem że to nie rewelacja ale staram się napełnić szklanke chociaż w połowie Smile Wyczytałem przed chwilą że tellme korzysta z rozpoznawania textu online a nie jak inne programy posiadające baze w pamięci pda. Nie wiem czy to prawda ale wygląda na dziwny pomysł i pewnie właśnie dla tego jeszcze nie ma oficjalnej wersji że M$ ma z tym kłopoty. Wyobraźcie sobie jedziecie autobusem wyciągacie PDA i mówicie:

wy:
napisz smsa do (imie)
tellme:
podaj treść wiadomości
wy:
blablabla
cały autobus:
łaaaaaaaaał
dres(opcjonalnie):
dawaj to albo w ryj....

No to na początek a możliwości rosną wraz ze wzrostem zainteresowania ze strony użytkowników(XDA+modaco+reszta)
Odpowiedz
W sumie racja a to z tym autobusem chciałem napisać Tongue

Wracając do tematu.. Jeśli ktoś znajdzie działającą wersję to niech się podzieli informacją.

Odpowiedz
Gdyby ktoś chciał spróbować a nie trafił samodzielnie podaje link do innego forum na którym jest link do wersji podobno działającej na Omnii i kilka konkretnych postów jak to zainstalować.
tutaj powodzenia Smile
Odpowiedz
Mam ta samą instalkę i nie działa.

Odpowiedz
(02-24-2010, 04:07 PM)pHarel napisał(a): Mam ta samą instalkę i nie działa.

Potwierdzam,

Zainstalowałem dodatkowo Microsoft Voice Command 1.6 bo opisywano, że to może rozwiązać problem ale nadal nie działa
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości