W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
telefon za 600 z hakiem małym

Telefon za 600 zł z hakiem małym
Witam wszystkich, mam mały problem, kumpel chce sobie kupić fona i tak jak w opisie za 600 zł z hakiem +- 100zł (tak to przynajmniej powiedziałBig Grin) No więc ma na oku takie telefony jak HTC One S, Sony Xperia T, SGS III mini. powiedział że wszystkie mu się podobają a nie wie jak z parametrami bo się nie zna. Głównie to jest internet fb, i często sms bo całymi dniami poza domem i korzysta z neta na fonieTongue co radzicie w taki wypadku bo jak dla mnie to te telefony wszystkie są identyczneBig Grin
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
kazdy ma swoje plusy i minusy, s3 mini ma najgorszy procek z nich, ale znów oprogramowanie deczko nowsze... One S jest w 2 wersjach na rynku, więc trzeba patrzeć jaką się kupuje (S3 - 1700MHz, S4 - 1500MHz)

pozatym masz tu porównanie:

Kod:
http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/5939/6534/6689/0/
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows 7
Jeśli chodzi o te 3 to One S będzie najmocniejszy ale tylko wersja ze snapdragonem S4 czyli model z520e. Nie należy się sugerować niższym taktowaniem bo ten procek jest wydajniejszy od wielu czterordzeniowców. Nie mniej we wszystkich trzech wsparcie producenta jeśli chodzi o aktualizacje powoli się kończy.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
z tym one s to nawet nie wiedziałem:d chyba że byście podsunęli jakiś pomysł jeszcze jaki telefon doradzić za ta kwotę i żeby był nowy?
W tej kwocie nowe telefony będą co najmniej o klasę niższe niż używane. Możesz szukać LG L7II, Samsunga Ace 2, S Advance, HTC Desire X, Xperii J, a jeśli na Windowsie to Lumia 520, 620...
żona ma S3 mini i bardzo szybko śmiga, bez zwiech itp. Dużo płynniejsza praca niż na S2, sam używam Xcover2 i sobie chwalę, nie trzeba na niego chuchać i dmuchać Smile
Zgadzam się. Moja dziewczyna również ma S3 mini i bardzo fajnie to działa. A swoją drogą Xcover 2 to klon S3 Mini w innej obudowie Tongue

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz Firefox
To ja zaoferuję coś z zupełnie innego świata, a mianowicie xperie M (za 600 zł nówka na allegro) xperia L (do 700 moe znajdziesz) i te telefony są wydajne, mają androida 4.2.2 (tak jak xperia T, ale są nowsze...i troszkę słabsze. czy aby na pewno?). Nie byłbym tego taki pewien czy T jest dużo wydajniejsza, One S fajny fon, ale bez aktualizacji, a eLka może 4.3 dostanie Smile
[Obrazek: sygnajpg_napnwew.jpg]
Odpowiedz Firefox Windows 9x/NT/2000
Ja osobiście z tej trójeczki brałby xperie T ze względu na duży ekran, najlepszy aparat z tych w trzech (ale oczywiście cyferki nie mówią wszystkiego) mozliwość rozbudowy pamięci kartą sd, a o aktualizacje bym sie nie martwił bo i tak korzystam z nieoficjalnego oprogramowania ale to tylko moja taka mała sugestia Wink

Tam, na górze jest taki przycisk

Odpowiedz Safari MacOS
O wsparcie to już najmniejszy pikuś. Telefon właśnie nie ma być duży tylko raczej tak średni, tak do 4.4 cala własnie ale i mniejszy tym lepszy dla kolegi Smile dlatego mianowicie mu się spodobał sgs III mini ale zachwycony jest tym htc one s tylko że myślałem że są wersje tylko i wyłącznie na S4 a tu dzięki wam się dowiedziałem że są też na S3 Big Grin ale wyczytałem że nawet na S3 htc daje sobie spokojnie rade Tongue a co do sony to raczej to taka ostateczna wersja bo mianowicie zraził się przez sony ericsson bo miał z arc s problemy duże i nawet nie chce słyszeć o sony ale jak by był to najlepszy wybór z tych telefonów to weźmieTongue w sony go zaintrygował wyświetlacz bo ma rozdzielczość hd i jedynie dlategoTongue

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości