W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
telefon do 500zł

Telefon do 500zł
Witam.

poradźcie co kupić (z odbiorem własnym na śląsku) do 500zł.

Potrzebny mi NOWY telefon bez blokady SIMLOCK dla siostry na prezent. Obecnie używa HTC Desire Z i jest zadowolona, ale zaczął się zacinać i pojawiły się przebarwienia na ekranie. podobno kiedyś go potraktowała jakąś cieczą.

Chciałbym by telefon posiadał:

ekran 4"-4,5"
RAM - 1GB
slot kart pamięci lub 16GB wbudowanej
2 aparaty w tym tylny z flash'em
Android 4.0 lub wyższy

cała reszta wodotrysków mile widziana ale nie wymagana.

Tylko proszę o "konkretne" firmy - odpadają telefony marek GOCLEVER, ZTE, PRESTIGIO, ALCATEL, MYPHONE, OVERMAX, XIAOMI, i cała reszta innych paści (przepraszam, jeżeli kogoś uraziłem).
Po prostu chcę, by prezent był trafiony a nie rzucony w kąt, gdyż wiemy jaka jest obecna młodzież. Byle czym się nie zadowoli.

Wiem, że sporo osób napisze (lub pomyśli) - to kup Galaxy S5 albo Iphone 5s, ale nie o to chodzi by wydać majątek dla szpanu.

Ma być tanio (o ile 500zł to tanio) i solidnie Smile

Jeżeli ktoś ma aktualną ofertę, która pasuje do moich wymagań, proszę o info na PW, jestem w stanie podjechać i zakupić.
KAŻDY SPOSÓB JEST DOBRY, O ILE PRZYNOSI EFEKTY ...
Firefox Windows 7
Wymagania dobre ale jak sam napisałeś nowy i za 500 to deczko mało.
Chinoli nie chcesz a to zawęża na maxa.
.

Firefox Windows 7
Ja bym zaproponował LG L70. Za 500 myślę, że kupisz bez problemów. 4,5 cala, aparat 5 mp, 1gb ram, najnowszy android, 4gb pamięci plus slot na karty.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Firefox Windows XP/2003
a może LG L65?
Firefox Windows 7
Hmm a może Xperia P, ekran 4" jak na damskie ręce powinien być akurat, dobry aparata i w cenie spokojnie się zmieścisz.
"16 Gb" pamięci powinno starczyć (trochę muzy, zdjęć itd), a i oczywiście metalowa obudowa, przynajmniej tylna klapka Big Grin

P.S. w trochę wiekszej cenie jest także Xperia L

Tam, na górze jest taki przycisk

Google Chrome Windows 7
Xperia P ma przestarzały system, efektywnie jakieś 11-12gb do dyspozycji użytkownika. L ma niezły aparat ale znów Sony już zakończyło wsparcie (na andku 4.3).

L65 parametry ma podobne do L70, ale ma mniejszy ekran, nie ma nfc a i L70 ma Gorilla Glass.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Firefox Windows XP/2003
Witam ponownie.

Dziękuję za zainteresowanie tematem i przekazane wskazówki.

Po przeanalizowaniu specyfikacji wymienionych smartfonów, doszedłem do następujących wniosków:

Sony Xperia P - przestarzała konstrukcja, brak wsparcia ze strony SONY, archaiczna wersja Androida - podobno da się zaktualizować do JB.

Sony Xperia L - jakoś mnie nie urzekł (choć to nie dla mnie, ale jednak) no i cena też mi nie przypadła do gustu.

LG L65 - wszystko to co potrzebne

LG L70 - j.w. plus większy wyświetlacz, i Gorilla Glass

Wybór był szybki, gdyż nadażyła się okazja. Zostałem szczęśliwym posiadaczem rachunku za telefon (smartfon) opiewającego na kwotę 500zł za -> LG L70

Rachunku i tylko rachunku, gdyż sprzęt jak wcześniej zaznaczyłem idzie na prezent.

Telefon kupiony, temat do zamknięcia. TongueTongueTongue
Opera Windows 7
! Wiadomość wysyłana automatycznie !

Ten wątek został zamknięty, jeśli masz jakieś zastrzeżenia zgłoś je do administracji lub bezpośrednio autorowi tej wiadomości.
.

Firefox Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości