W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
t mobile potwierdza root na g2 nie będzie trwały

T-Mobile potwierdza: root na G2 nie będzie trwały
Tydzień temu informowaliśmy Was o złamaniu zabezpieczeń telefonu T-Mobile G2 i pozyskaniu uprawnień "super użytkownika", czyli tzw. "root'a". Cały proces rootowania przebiegał bez problemu. Niestety, po dokonaniu resetu urządzenia prawa "super użytkownika" znikały w tajemniczych okolicznościach, a cały proces trzeba było rozpoczynać od początku.

Użytkownicy przypuszczali, że firma HTC i operator T-Mobile zdecydowały się na zastosowanie nieznanej metody zapobiegającej niepożądanym ingerencjom w system i niestety, mieli racje. Oficjalne stanowisko obu firm w tej sprawie brzmi następująco:

"T-Mobile i HTC jako pionierzy w dziedzinie telefonów z systemem operacyjnym Android dążą do wprowadzania jak najlepszych innowacji. Telefon T-Mobile G2 posiada szerokie możliwości personalizacji systemu wedle własnego uznania, możemy zacząć od zmiany wyglądu pulpit, a skończyć na stworzeniu listy ulubionych aplikacji.

Dział ds. oprogramowania firmy HTC wprowadził pewne innowacyjne komponenty do pamięci ROM T-Mobile G2. Dodatki mają zapewnić bezpieczeństwo systemu, powodując brak możliwości ingerowania w kod telefonu. Istnieje mały odsetek użytkowników, którzy potrafią zmieniać ów kod i funkcje systemu. Od dziś takie zmiany nie będą możliwe, ponieważ zmiany dokonane przez te osoby nie będą zapisywane w pamięci telefonu, co spowoduje, że po restarcie G2 będzie on ciągle korzystał z podstawowego oprogramowania."

[Obrazek: g2-3.jpg]

Źródło: phandroid.com
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz Firefox Windows 7
"...Telefon T-Mobile G2 posiada szerokie możliwości personalizacji systemu wedle własnego uznania, możemy zacząć od zmiany wyglądu pulpit, a skończyć na stworzeniu listy ulubionych aplikacji..."

To naprawdę możemy mega dużo zrobić...AngryAngry
HTC HD2 (Leo) - [07\May][SD\Magldr][BoxmaX.S3.5.v8.5][Runny HTC Sensation XL][Kmarc2.1 + KTytung r14]
-> po nieoficjalną wersję NAND można zgłaszać się do mnie...Big Grin

[Obrazek: 42283.png]
[Obrazek: 46751.gif]
[Obrazek: 43785.gif]
Odpowiedz Google Chrome Windows XP/2003
Zobaczymy co ekipa CM z nim zrobi jak go dostaną w rączki. W końcu nie ma rzeczy niemożliwych Wink

Racja, bądźmy dobrej myśli...Tongue
HTC HD2 (Leo) - [07\May][SD\Magldr][BoxmaX.S3.5.v8.5][Runny HTC Sensation XL][Kmarc2.1 + KTytung r14]
-> po nieoficjalną wersję NAND można zgłaszać się do mnie...Big Grin

[Obrazek: 42283.png]
[Obrazek: 46751.gif]
[Obrazek: 43785.gif]
Odpowiedz Google Chrome Windows XP/2003
Skoro na nexusie one uruchomili radio, to co za problem zrootować G2 Tongue

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości