W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 2.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
szybka osłaniającą aparat

Szybka osłaniającą aparat
I tu moje pytanie tak jak w Temacie. Cczy ma ktoś wiedzę czy da rade ją wymienić ??
Odpowiedz
a co porysowana? ja zrobilem maly myczek Smile sam kupilem paste polerska i wypolerowalem, ja polerowalem na wiertarce i mialem mate do polerki pasta z ziarenkami Smile i jak nowa tylko trzeba uwazac aby nie przegrzac materialu!!!

i watpie aby bylo to wymienialne
Odpowiedz
A ona nie jest wymienialna razem z korpusem? Czasem da się kupić na allegro korpus do 30 pln.
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Pekla mi i jest porysowana niestety tzn samo pekniecie nie wplywalo na dzialalnosc aparatu ale te rysy sa straszne
Odpowiedz
moim zdaniem jest to jedna calosc, ale nei jestem powien jakis tutek musi byc demontazu calego SGS'a na YT wiec bedzie widac czy demontuje sie calosc czy tylko korpus bez szybki obiektywu
Odpowiedz
@Zooooosia :]
Jak "S" na gwarancji to polecam serwis Wink . Jak gwarancji nie ma to możesz samodzielnie wymienić szkło obiektywu ( Jeśli się nie boisz).
Co do polerowania zarysowań to się zgadzam. Trzeba uważać żeby nie zmatowiało, albo nabrało ciemniejszego koloru z powodu ramki metalowej - pod pływam tarcia, ramka nabierze temperatury a ta odda całe ciepło na szkło :E z czego efekt możne być nieciekawy Tongue , jak wiadomo odbije się na jakości fotek czy też filmów Big Grin
Samsung Galaxy S - rip [ broken tft glass ]
Acer Iconia a501 + Moscow 3.2 - rooted
Odpowiedz
dokladnie trzeba uwazac aby nie przegzac Smile tak samo jak w samochodach z lakierem Smile wystarczylo tyl;ko zmniejszyc obroty i poszlo elegancko Smile ja tak robilem tez ekran w omni (i900) i mialem bez rysek Smile ale wszystko z glowa trzeba jak sie przesadzi bedzie odwrotny skutek
Odpowiedz
Pasta tempo szmatka i kazdy plastik moze byc nowy jak wiele moich starych plastikowych szybek od wyswietlacza xD
Odpowiedz
no dobra pomecze sie pierw z wyjeciem tego ;]
Odpowiedz
po co wyjmujesz to cala klapke sobie wypoleruj szmatka czystka i pasta tempo 30 min polewki i wszystko jak nowe !!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości