W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
szukam programu do robienia dyskretnej kopii smsów

Szukam programu do robienia dyskretnej kopii smsów
Witam tak jak w temacie szukam programu który będzie dyskretnie robił kopię smsów przychodzących i wychodzących (w wiadomym celuSmile) i zapisywał je gdzieś w pamięci.
Odpowiedz
Dyskretnej?Czyli powiedzmy w tle bez rzucania się w oczy?WinkCzy za zgodą użytkownika?
Pomogłem?Cieszę się.Możesz kciuka w górę kliknąć Wink

Odpowiedz
Oczywiście że nie rzucającej się w oczy. dostęp do telefonu mam tylko potrzebuję programu który zrobi kopię, zapisze w pamięci a ja co jakiś czas skontroluję. Wiem, wiem szatański planTongue
Odpowiedz
w SPB Backup jest chyba taka opcja.

Ps:Jednak nie ma backup`u smsówSad

Odpowiedz
Na pewnej stronie czytałem o Windows Mobile Monitor ale nigdzie nie mogę znaleźć tej aplikacji.
Odpowiedz
Ta aplikacja jest płatna.A smsy i połączenie sprawdzasz na stronie podanej przez producenta.

Odpowiedz
Więc jest jakaś alternatywa dla tego programu??
Odpowiedz
Znalazłem coś takiego na necie.Sms Spy czy sms forwarder
z opisu wynika że to jest to czego szukasz.
DziałaBig Grin
[dl=Windows Mobile SMS SPY]http://www.mediafire.com/?jti2dmtmjfy[/dl]

Odpowiedz
(03-01-2010, 02:04 PM)gnotek napisał(a): Witam tak jak w temacie szukam programu który będzie dyskretnie robił kopię smsów przychodzących i wychodzących (w wiadomym celuSmile) i zapisywał je gdzieś w pamięci.

troche odbiega to od etyki,
jak dla mnie watek do usuniecia, niech modersi przemysla...

Pzdr
dj.vadim
----------------------------------------------------
Tel: SGH-i900
Rom: i900SAID2/28230 PL M2DC by Ryrzy
RadioRom: i900JCIC2

Odpowiedz
Wątek jest zgodny z regulaminem a etyka... Jeśli miałbym podejrzenia że np moja kobieta mnie zdradza albo że dziecko bez mojej wiedzy wysyła smsy pod drogie nry, też bym coś takiego zainstalowałSmile Także kwestia dyskusyjna. Jesteśmy żeby pomóc a to jak kolega tą pomoc wykorzysta to jego sprawa.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości