W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
sony xperia z ?

Sony Xperia Z ?
Witam !
Galaxy S3 znam już na wylot więc za drobna opłatą chciałbym się wymienić na Xperia Z. Co myślicie o tym smartfonie ?
Bootloader nie będzie dla mnie problemem ? Jeżeli go ściągnę i zablokuje to nie powinno być problemów.
Vader
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Poprawiona aktualizacja do 4.3 jest całkiem całkiem nie wiem gdzie problem Wink na n4 raczej nie ma sensu wymieniac s3, poza jednym plusem czyli aktualizacjami to bardzo podobne telefony. Jak zmueniac to na cos lepszego... s4, g2, z1, nexus 5...

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox
Na 4.3 galeria laguje, a wybudzanie trwa 5 sekund... Zostawiłbym go sobie gdyby nie to, że co jakis czas muszę oddawać do serwisu bo usb mi się wyrabia i nie styka, nie wiem dlaczego.
Vader
Odpowiedz Google Chrome Windows 9x/NT/2000
galeria faktycznie lekko daje '*****', ale z wybudzaniem nie ma najmniejszego problemu, chyba ze masz tą pierwszą niepoprawioną wersje 4.3.

co do usb... jak udaje Ci się je zajechać w s3 to pewnie będzie to samo z każdym innym telefonem Big Grin

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows 9x/NT/2000
UGMK jeśli chodzi o prędkość działania wypadał całkiem spoko. Oczywiście nie ma co porównywać czystego Androida w N4 do nieco ociężałego systemu w Samsungu doprawionego Touchwizem, ale taka wymiana nieco mija się z celem. Dostaniesz częste aktualizacje i dłuższą gwarancję kosztem troszkę słabszej baterii, braku slotu kart (nie wiem jak Ty ale ja stale używam w telefonie ponad 16GB pamięci), znacznie słabszego aparatu i mniejszego ekranu bo pamiętaj, że mimo iż rozmiar fizyczny podobny to Nexus ma ekranowe softkeye, więc efektywnie będziesz miał gdzieś 4.5-4.6 cala. Lepiej S3 sprzedaj, dołóż i kup coś lepszego nowszej generacji, tak jak Ryrzy napisał. LG G2 można kupić za fajne pieniądze a to mocniejszy bliźniak Nexusa 5 - lepszy aparat, większy ekran i więcej pamięci wewnętrznej. Lub zostaw sobie S3.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Firefox
G2 jak pisaliśmy dobre rozwiązanie i dość miłe dla oka.
Jedynie co też poruszyłeś @Toldo nie posiada również slotu SD a wersja 16gigowa posiada wolnego zaledwie 7.4.
Faktycznie zamiana na nexusa to słabe wyjście i jak koledzy wyżej piszą coś warto szukać z wyższej półki już.
Jedyny minus to budżet który trzeba wyłożyć dodatkowo i to chyba z 500 złotyszy by musiało być na oko coś lepszego.
Warto jednak zmienić na nowy bo to ucieka i później mniej dostaniesz za niego.
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
Też się zgodzę z tym faktem, lepiej dołożyć i wymienić na coś lepszego. Ogólny ból nexusów to jest to że brak slotu na sd, plusem jest to że ciągle świeże aktualizacje i zapomnieliście jeszcze dodać że nexus 4 ma 2gb ram a s3 ma tylko 1gb ale to już taki szczegółSmile
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
To że ma więcej ramu tak naprawdę dużo nie zmienia. Tylko więcej system zjadaBig Grin

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Firefox
A co myślicie o S4 ? Dostałem ofertę wymiany za S3+Prestigio 7 Pro duo i ta oferta mi jak najbardziej pasuje Big Grin Chodzi dokładnie o i9500 czyli rdzenie Octa
Vader
Odpowiedz Google Chrome Windows 8
no to juz lepsza przesiadka... ale w s4 w nowszym boocie jest KNOX, jesli jest juz ustawiony na 0x1 to mozesz miec problem z gwarancja z tym telefonem

Odpowiedz Firefox Windows XP/2003

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości