W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
soft z końca świata

Soft z końca świata
Wybaczcie że tak mnożę tematy ale mam jeszcze jedno pytanie. Niebawem wyjeżdżam do Australii na stałe i w związku z tym mam pytanie. Poszukuję softu dla tamtego rejonu świata i czy ktoś mógłby mnie pokierować gdzie mam szukać ? Czy mogę wgrać soft spoza europy i czy nic się z Notkiem nic nie stanie. Poza tym przed wyjazdem chce sprawdzić czy te moje problemy z resetami to wina softu czy HW bo jak to drugie to jeszcze bym przed wylotem do serwisu wysłał a do tego potrzebuję 4.0.4 pod Odina i też nie wiem gdzie go znaleźć. Dzięki za pomoc.
Odpowiedz Firefox Windows 7
yyyy eeeee hmmmmm
a po co Ci soft z tamtego rejonu bo nie kumam ?
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Właśnie się zastanawiam czy trzeba czy nie ? będzie działał na niemieckim ? bez problemu ? i czy jest gdzieś w sieci ten niemiecki w 3 plikach ?
Odpowiedz Firefox Windows 7
oczywiscie ze bedzie działał... czemu by nie miał...
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Humanista jestem Smile wybaczcie a czy podacie mi linka do 3 plikowego niemca ? jest taki ?
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Niemca?
Masz w ustawieniach zmianę języka przecie.
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości