W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 24 głosów - średnia: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
słuchawki gra tylko jeden kanał

Słuchawki - gra tylko jeden kanał
Po podlaczeniu sluchawek wyskakuje okienko z wyborem słuchawki - zestaw sluchawkowy - tvout, po wybraniu słuchawek gra tylko jeden kanał, dzwiek jest rowniez jakis taki przytlumiony - przy nacisnieciu przycisku odbioru (tego w zestawie sluchawkowym) - dziwiek robi sie czysty, glosny, ale wciaz gra tylko jeden kanal. Sprawdzane na dwoch parach sluchawek.
Serwis?

Rom 21911 JF5 Ryrzego
Odpowiedz
Najpierw sprawdź słuchawki na jakimś innym sprzęcie np. na odtwarzaczu MP3. Jeżeli jest to samo tzn. że słuchawki jeśli nie to tel. Jeżeli to przez system to można spróbować HR. Może to być również problem hardware.
Zanim o coś zapytasz użyj opcji SZUKAJ

Jeśli ci pomogłem daj +

Odpowiedz
wątpię żeby to było SW. Słuchawki masz oryginalne ? jeśli tak, wgraj oryginalnego ROMa i do serwisu tel+sluchawki
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Może to głupie pytanie, ale docisnąłeś jack'a dosyć mocno?
Miałem taką samą sytuację i okazało się, że po prostu nie włożyłem do końca. Mocno wciśnij.

//Edit
Proszę bardzo.
Odpowiedz
Blush az mi wstyd...

Faktycznie, jack wchodzi dosc ciasno, wkladalem do ostatniej kreski, pojawialo sie wtedy okienko z wyborem sluchawki etc. i to mnie zmylilo - wolalem nie pchac na sile zeby czegos nie uszkodzic.

Dzieki Zygfryt

PS.
GRUBOBig Grin
Odpowiedz
Podobny problem sam przerabiałem. Na początku byłem przerażony, że tak cicho grają i do tego tylko jedna. W nowym telefonie trzeba naprawdę mocno wcisnąc, później wchodzi już coraz lżej. Może to błona dziewicza Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości