W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 2.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
skrzypiące przyciski

Skrzypiące przyciski
Czy komuś jeszcze skrzypi volume down ?
Zastanawiam się czy nie pojechać do serwisu ale z drugiej strony jak mają mi fona porysować to nie wiem czy dawać...
Odpowiedz Firefox Windows 7
U mnie jest cicho i spokojnie.
Odpowiedz Opera Windows 7
Żeby ludzie tylko takie problemy mieli.

Samsung Galaxy NOTE N7000 16GB + MicroSD Platinet 16GB cls4
PA 2.99 betaNINE.9+ 4.2.1 | Modem: LSC | Thor Kernel v0.34.1
CPU: 2x1.4GHz@2x1.6GHz | GPU: 400MHZ
Odpowiedz Firefox Windows Vista
Chyba bd musiał się jednak wybrać do serwisu.
Jak oddadzą mi porysowanego to mogę im kazać dać mi nowego ? albo nie wiem zmienić obudowę ?
Odpowiedz Firefox Windows 7
Mnie też nie skrzypią klawisze.
Może przy oddawaniu poproś aby dopisali że nie posiada żadnych rys i śladów uszkodzeń a te które są niech napiszą gdzie i jakie.
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
Moim zdaniem nie warto dawac do serwisu, to tyczy sie obudowy a tego gwara nie obejmuje. U mnie nic nie skrzypi np. Skrzypiał włacznik w SE Xperii Arc ale sie wyrobił i jest cichy. Poruszaj tym klawiszem powciskaj, może się wyrobi. Serwis a serwis to tez różnica, moga Ci zwrócic z jakimiś rysami a oni powiedza że to nie oni, szkoda sie bawic z taki czymś
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Któregoś dnia bd musiał podjechać do nich i sie zapytać czy moga cos na to poradzic.. a jesli nie to kupie sobie nowe przyciski albo całą obudowę :-) troche to denerwujące żeby w takim telefonie za tyle hajsu były takie wady...małe ale mnie denerwują :-(
Odpowiedz Safari Linux
W koncu to samsung a nie htc, choc rozumiem o co Ci chodzi
Odpowiedz Google Chrome Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości