W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
skąd takie parcie na czerń

Skąd takie parcie na czerń
Zastanawia mnie fakt, że interface w większości romów i aplikacji jest robiony "na czarno".
Ok. Naprawdę ładnie się prezentuje ale w słońcu to porażka.
Czym to jest spowodowane?
Może o czymś nie pomyślałem?
Pozdrawiam

. : Uszczęśliwić kobietę nie jest trudno - o wiele trudniej jest samemu przy tym pozostać szczęśliwym : .
Odpowiedz
Czarny wygląda najlepiej i jest najbardziej czytelny... fakt w słońcu nie najlepiej widać ale taki już jest urok pda.
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz
np w AMOLED w i8000 pobiera mniej energii Wink w i900 odwrotnie (LCD zwykly) teoretycznie biały by pobierał mniej energii... ale raczej nie ma tu jakiegoś głębszego sensu Smile poprostu czern sie ladnie prezentuje Smile widac kucharze maja podobne gusta Smile
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
(07-06-2010, 10:15 AM)pHarel napisał(a): ... taki już jest urok pda.
No tak nie do końca. Bo porównywałem w słońcu np. czarny skin dialera i samsungowy. Na tym czarnym to praktycznie "na czuja" trzeba było palcować a na samsungowym widoczność nawet, nawet.
Podobnie jest z managerem połączeń. Jest biały i ma czarną czcionkę. Nie, żeby bez problemów ale w słońcu da się to obsłużyć.
W iContact skórkę zmieniłem na niebieską i już jest lepiej niż na czarnej.
(07-06-2010, 10:16 AM)Ryrzy napisał(a): np w AMOLED w i8000 pobiera mniej energii Wink
Właśnie tak też myślałem, że może chodzić o baterię. Ale przy AMOLED chyba w ogóle w słońcu nie ma problemów?
(07-06-2010, 10:16 AM)Ryrzy napisał(a): poprostu czern sie ladnie prezentuje Smile widac kucharze maja podobne gusta Smile
To fakt. Ładna czerń z elementami przeźroczystości czy szklistości. Shy
I fakt - jak przerabiałem sobie skórkę do AM to też zrobiłem czarną.

Załączone pliki Miniatury

Pozdrawiam

. : Uszczęśliwić kobietę nie jest trudno - o wiele trudniej jest samemu przy tym pozostać szczęśliwym : .
Odpowiedz
A może ma ktoś jakiś prosty biały motyw baz udziwnień ? Bo faktycznie na słońcu czarny motyw utrudnia życie Smile
Jak by ktoś miał białe albo ogólnie jasne proste motywy to będę wdzięczny za podrzucenie mailem na : noru@interia.pl

Pozdro.
Odpowiedz
Ja używam ock_GTX_23118 który ma bardzo czytelny interface, nie mam większych problemów w użytkowaniu w pełnym słońcu Cool

[Obrazek: gtxheader.jpg]
[Obrazek: 29847.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości