W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 25 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
siła wibracji

Siła wibracji
Używając ROM-u 6.5 wibracje miałem na zadowalającym poziomie.
Po zmianie ROM-u na 6.5.3 wibra jest mocno osłabiona. W związku z tym mam pytania:
- Czy ROM 6.5.3 faktycznie ma słabszą wibrę ?
- Który składnik ROM-u odpowiada za wibrację ?
- Czy jest jakiś sposób aby zmienić siłę wibrację, pozostając przy ROM-ie 6.5.3 ?
P.S. W telefonie mam wszystko ustawione na max.
Odpowiedz
- tak,
- nie wiem,
- chyba nie
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
- Odrobine
- nie wiem
- tak gdzie zmieniasz glosnosc mozesz tez wybrac sile wibracji.
Odpowiedz
ROM Kefu - 23103_Kefu_JH2_v1.0
Kod:
http://www.modaco.pl/showthread.php?tid=1549
- I8000XEOJF5.csc
- Eboot_I8000NXXJH2_HW_40.eb0
- 23103_Kefu_JH2_v1.0.nb0
Wibra w tej konfiguracji jest słaba

ROM Ryrzy - [WM6.5.3][Normal][23135][PL] - by Ryrzy
Kod:
http://www.modaco.pl/showthread.php?tid=1531
- CSC_I8000XEOJH1.csc
- Eboot_I8000NXXJH2_HW_40.eb0
- PDA_23135_Normal.nb0
Z kolei tutaj wibra dużo mocniejsza, w zasadzie wystarczająco mocna.

Telefon ten sam w obu ROM-ach
- Phone_I8000XXJD1.bin

Mam teraz wgrany ROM Ryrzego i kusi mnie aby zamienić tylko pliki *.nb0 Ryrzego na Kefu. Było by więcej wiadomo od czego wibra zależy.
Można tak?

Odpowiedz
Lepiej poczekaj na nowy Rom od Ryrzego który obecnie ja i kilku kolegów testujemy tam jest dużo ramu oraz naprawde stabilnie chodzi jednym słowem warto poczekć.
Odpowiedz
Dokładnie nowy ROM będzie miażdżący Smile Tak płynnie chodzącego sense jeszcze nie miałem, jak i sam rom pięknie chodzi.
Zanim o coś zapytasz użyj opcji SZUKAJ

Jeśli ci pomogłem daj +

Odpowiedz
Wiem że ROM-y Ryrzego są extra i sam spokojnie czekam na jakiegoś nowszego Normala z jego warsztatu.
Z Sense nie dla mnie bo używam Spb MS.
Póki co, mam trochę czasu i właśnie chcę sprawdzić co z tego będzie, dlatego pytam czy mogę wgrać tylko plik *.nb0, czy coś nie będzie się gryzło.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zaryzykowałem i zmieniłem tylko plik *.nb0 z ROM-u Ryrzego na Kefu.
Wygląda że wibra siedzi w tym pliku bo po zmianie pliku z powrotem stała się słabsza.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości