W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 2.84
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
samsung apps

Samsung apps
Kiedy uruchomilem telefon pierwszy raz w aplikacji samsung apps było dostępnych około 10 aplikacji , kilka sobie ściągnąłem I teraz po wgraniu nowego romu część z nich zniknela. Czy idzie jakoś odświeżyć samsung apps ? I drugie pytanie odnośnie widgetow ,podobaja mi sie te z sense. Czy mozna je skads sciagnac? konkretnie widget kontaktow I bookmark, te z launchera pro to nie to samo.
Odpowiedz Safari Linux
Uzupełnij profil to po 1 Smile A po 2 żeby mieć aplikacje, które wcześniej miałeś to jedyna rada jest taka, że musisz je zainstalować od nowa Big Grin A co do widgetów to jest mod upodobniający do sense.

Możesz pobrać go stąd i oczywiście poczytać o nim:
Kod:
http://forum.android.com.pl/f193/htc-sens-theme-dla-galaxy-s-26989/

Zanim o coś zapytasz użyj opcji SZUKAJ

Jeśli ci pomogłem daj +

Odpowiedz Firefox Windows 7
No właśnie jak mam je zainstalowac jak ich nie widze w samsung apps
Odpowiedz Safari Linux
Normalnie instalujesz appsy np. przez astro
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

W samsung apps masz tylko kilka standardowych programów, które instaluje się z poziomu samsung apps właśnie. Co do znikającej liczby aplikacji - po przesiadce na dowolnego androida 2.2 część znika - stąd wniosek, że pozostałe są tylko na 2.1 Smile

Widgetów podobnyc do tych z sense możesz też szukać w markecie, jest tam trochę podobnych jeżeli bardzo się uprzesz Smile
Odpowiedz Firefox Windows Vista
Np. Beautiful Widgets, ale jest płatne bodajże 8zł z groszami...
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows 7
A to lipa z tym marketem samsunga. A te widgety to chcialem te dwa konkretne , ale dzieki za zainteresowanie
Odpowiedz Safari Linux
Przecież te programy są w zwykłym markecie.. więc o co chodzi?
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości