W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
samsung unpacked 2013 livestream

Samsung UNPACKED 2013 Livestream
Tak jak w temacie bezpośredni link do livesteam (relacji na żywo) z prezentacji Galaxy S4.

Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Na początku będzie pewnie 1h nawijania o wspaniałości tego sprzętu więc zanim zobaczymy eSkę to się nasłuchamy Big Grin

Tam, na górze jest taki przycisk

Jak ktoś wczoraj nie widział konferencji na żywo Wink

jaj nie urywa Big Grin
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Dobrze że nie czekałem bo był istny cyrk a fon wręcz przeciętny.
fon może i fajny... wygląd kwestia gustu... bajerów mnóstwo...

ale prezentacja jakby to było ogłoszenie kapsułek na nieśmiertelność :|
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Co to wyglądu to nie jest źle, nie jest taką już mydelniczką jak S3 bo jest prosty jak S2 (mówie o tyle) ale, właśnie bajerów ma aż ponad. Dieta, trener, barometr, szkoda że kurde nie ma wagi i alkomatu w sobie był by total wypas. Jak dla mnie HTC vs Samsung - 1:0
Samsung imho trochę zapomniał o tym, że jak klient będzie chciał to sobie wybrane apki zakupi lub za darmo ściągnie z Google Play i w wielu wypadkach będą one lepsze od tych wciskanych na siłę. Poza tym, takie wciskanie apek na siłę nie ma sensu również jeśli chodzi o wygodę użytkowania - my sobie zrobimy roota i wywalimy śmieci (albo wgramy customa), ale laik tego nie zrobi i będzie narzekał, że ma bałagan w menu. Co do wyglądu, to kwestia gustu, ale uporczywie i złośliwie nazywany przez was mydelniczką S3 bardzo mi się podoba. Uważam, że pójście w stronę prostokątu w S2 i trochę w S4 jest słabe, w ten sposób wszystko wygląda jak ijabłko, a tak przynajmniej kształt jest oryginalny i lepiej leży w dłoni. Nie podoba mi się też brnięcie w coraz większy ekran. Niedługo seria S i Note będzie jednym i tym samym. Dla mnie optymalny rozmiar ekranu smartfona zakończył się na 4,3, no maksymalnie 4,5. 5 cali to już przesada. Dla mnie jedyna dobra tendencja w serii S u Samsunga to rozmiar baterii, chociaż pewnie i tak te 2600mAH będzie się zachowywać tak jak 1650mAH w S2 przy takim bogactwie bajerów, mimo, że na zdrowy rozsądek powinna trzymać co najmniej kilka dni.

Tak na marginesie, producenci powinni przestać podawać nierealne informacje nt. czasu rozmowy/czuwania tylko zamiast tego napisać, że w zależności od uruchomionych funkcji, aplikacji i zasięgu sieci komórkowej bateria może trzymać którcej bądź dłużej. Testy, które produceni prowadzą są absolutnie niemiarodajne bo prowadzone w idealnych warunkach laboratoryjnych, a więc nigdy nie będą zgodne z rzeczywistością.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Mnie przy średnio 3h rozmowy i 10smsach, i sprawdzaniu pogody rano telefon i tak trzyma ok 20h, jak trzyma jak ostatnio 2dni to tylko dlatego ze czekałem na aktywacje pakietu rozmów w play.

Średnia z prawie 2 lat (minus 3 miesiące dokładnie) posiadania tego fona to 12h żywotności na bateri i nikt mnie nie mówi że będzie lepiej w S4, bo te wszystkie pierdoły będą baterie żreć aż miło i pomimo braku softu to i tak będzie zasilane.

Dla mnie ten fon pomijając rozmiar bo taki bardziej prostokątny lepiej mi sie użytkuje niż "mydelniczke".

Dla mnie jako "fanboja" Samsunga przegrali starcie z nie lubianym przeze mnie do tej pory HTC z modelem "ONE", właśnie przez jego prostotę i nie wciskanie klientowi bzdur i kitu, oraz przedstawienia jak to miało miejsce na tym Unboxingu.

A tu porówanie tych dwóch smartfonów Wink
Kod:
http://android.com.pl/artykuly/10552-jak-nowy-galaxy-s4-wypada-w-porownaniu-z-htc-one/

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości