W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 37 głosów - średnia: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
samsung i900 problem z połączeniami

Samsung I900 problem z połączeniami
Witam mam problem z omnią. Kto by do mnie nie zadzwonił słyszy trzaski zamiast mnie. Ja natomiast słyszę każdego bardzo dobrze. Działa to w obie strony - ja dzwonię - trzaski, ktoś dzwoni - trzaski.

Co zrobiłem:

- wgrałem z 10 różnych radio romów - nic to nie dało
- omnia jest po kilkunastu hr
- pobawiłem się ustawieniami dźwięku kodem (#*0002*28346#) i zniwelowałem szumy prawie do minimum, ale nadal mnie nie słychać, albo słychać mnie bardzo słabo - jak np dmuchnę w mikrofon to słychać dmuchnięcie, zatykając mikrofon palcem - nadal słychać szumy więc to może coś związanego z softem/hardware id wewnątrz.

Filmik ukazujący, że mikro jest sprawne:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=t72haLPGSv0[/youtube]

Co mam robić, kto podejmie się ewentualnej naprawy i ile to mnie będzie kosztować?
Odpowiedz
dalej masz te szumy itp? zobacz moze od strony mikrofonu nie wiem jakies smieci Ci sie nazbierali i przez to moga byc te szumy itp ja mialem podobnie na i900 ale smiec mi sie dostal do dziorki z micro wyczyscilem i bylo git Smile pozdrawiam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości