W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
samsung galaxy s 8gb

Samsung Galaxy S 8GB
Witam

Będę pierwszy z tym tematem Tongue
Otóż na początku września szukałem w sieci wszelkich informacji o Galaxy S , o pozytywnych i negatywnych spostrzeżeniach użytkowników . Czy warto czy nie warto mieć androidka ..... i zdecydowałem się osobiście sprawdzić jak to żyje .
Wybrałem się do Warszawy, do MediaMarkt , ElektroWorlds i salon Plus Gsm ( tam pierwszy raz zobaczyłem na żywo jak to działa, powaliło mnie na kolana :
Lekki , przyjemny w dotyku , szybki start , płynność , wielki ......

Porównanie z Omnia i900 vs Galaxy S zatkało mnie nie miłosiernie aż dostałem gorączki, zakochałem się :heart: nie mogłem wytrzymać ........ sprawdzałem w sklepach i w sieci ceny , warunki kredytowe etc ..... aż po męczących poszukiwaniach trafiłem do AGD RTV ( przyznam mają tam drogo Blush ale ...... jedna rzecz mnie przykuła uwagę ubezpieczenie na 3 lata + 1 rok więcej gwarancja bonus na uszkodzenia etc Cool ) .
Zdecydowałem się na zakup ... nie żałuję , jest wart każdej złotówki Shy

Wady :
Brak dpada , migawki aparatu , flasha . Radio FM - ( można zapisać 6 kanałów )
Przestawiałem się z 3 dni z starej omni na Galaxy S , przyzwyczajony do myszki optycznej , do wybudzenia lcd z klawiszy słuchawki , wyglądałem przy tym jak wariat Big Grin

Zalety : Super amoled , lekki , Android market - masakryczna ilość aplikacji , płynność w pracy , super czułość na dotyk ! - wręcz zaskoczony łatwością pisania bez stylusa , swype , Galeria obrazów 3D , Live wallpaper , 7 pulpitów - szeroka tapeta, Głośny dźwięk - w przypadku słuchawek jest nie do wytrzymania uszy bolą od maksymalnej głośności , wiele tego
Nagrywanie w HD powala , jakością i wielkością wagi pliku.
Fotografowanie , w tym czasami mam problem , pojawiają się rozmycia , przy złym ustawieniu i naświetleniu psuje jakość zdjęć . Z 10 wykonanych fotek 3 na 4 wypadają najlepiej , pozostałe kiepsko ... (często słyszę że komórka nie jest do robienia zdjęć Tongue ) może i prawda Wink
Odpowiedz
Co do radia to poszukaj sobie inna aplikację Tongue
WM jest fajny ale Robot go bije na głowę, zainstaluj sobie camera 360 to wyciśniesz dużo lepsze zdjęcia. Dodatkowo możesz jeszcze sprawdzić launchera pro albo ADW, oba mają 9 pulpitów Tongue
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości