W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaOcena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
spb mobile shell 5 ukończony dostępny dla producentów sprzętu

SPB Mobile Shell 5 ukończony - dostępny dla producentów sprzętu

[Obrazek: spb_mobile_shell5.jpg?AWSAccessKeyId=1A6...sv84VK0%3D]

Podobnie jak to się stało w przypadku popularnego Winampa, twórcy Mobile Shell postanowili po wersji 3 stworzyć od razu wersję oznaczoną numerem 5. Pominięcie czwórki w przypadku znanego odtwarzacza miało oznaczać rewolucyjne zmiany oraz połączenie cech wersji 2 i 3 - niedługo przekonamy się, czy podobna reguła będzie obowiązywać w przypadku najnowszego SPB Mobile Shell.

"Piątka" została już udostępniona piętnastu producentom sprzętu oraz operatorom, którzy od tej pory mogą instalować ją fabrycznie na swoich urządzeniach. Bliższa data rozpoczęcia sprzedaży aplikacji nie jest znana. Wśród kluczowych funkcji producent wymienia:

* Pierwszy stuprocentowo trójwymiarowy interfejs, będący rozszerzeniem znanej już karuzeli - teraz można ją przechylać i obracać we wszystkich kierunkach, a podglądy ekranów ją odświeżane w czasie rzeczywistym. Taki interfejs jest zdaniem SPB bardzo naturalny i intuicyjny.
* Połączenie tradycyjnego ekranu domowego opartego na widgetach z systemem zwijanych folderów i ikon, dzięki czemu użytkownik może w bardzo łatwy sposób korzystać z podstawowych funkcji smartfona.
* Szybkie przełączanie pomiędzy ekranami bez użycia karuzeli, dzięki paskowi wyboru widoku w dolnej części ekranu.
* Wsparcie dla niemal każdej platformy mobilnej dzięki uniwersalnemu silnikowi SPB UI. Obecnie Mobile Shell 5 jest dostępny dla Androida, Windows Mobile oraz Symbiana, w przyszłości firma planuje stworzyć również wersję dla systemu Samsung Bada i innych.
* Pierwszy interfejs, który umożliwia zmiany ikony w widget i odwrotnie przy pomocy jednego kliknięcia.

Poniższy film przedstawia prezentację podstawowych funkcji programu.


Źródło: pda.pl
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink


Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości