W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
spb ms 5

SPB MS 5.0
Pytanie czy będzie zoptymalizowane dobrze...
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows 7
skoro nie działała u nas (i900) carusela 3D to czemu ma zadziałać interfejs 3D ?:> ale spoko pożyjemy zobaczymy jak na razie podoba mi się maxik Big Grin
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Ale o która karuzelę Ci chodzi, bo właśnie zainstalowałem z ciekawości i jedyna karuzela którą tu widzę działa i to płynnie całkiem...
(02-16-2010, 11:19 PM)Toldo napisał(a): Ale o która karuzelę Ci chodzi, bo właśnie zainstalowałem z ciekawości i jedyna karuzela którą tu widzę działa i to płynnie całkiem...

Toldo, karuzela chodzi płynnie, ale nie w 3D - tzn, nie możesz na nią spojrzeć i obracać w ten sposób żeby widzieć ją z góry.
Pomogłem? Wstawiłem fajny program? Podreperuj moją reputację Big Grin
Odpowiedz Opera Windows XP/2003
Aleś napisał Big Grin Nadal nie wiem jak to ma wyglądać. Karuzelę widzę z boku, tak? To z góry co to za widok 3D? Też będzie płasko. Chyba że chodzi bardziej o rzut izometryczny (po kątem, trochę z boku, trochę z góry) wtedy jaki taki 3D będzie, ale wydaje mi się że niepraktyczny...
dokładnie tak... na O2 jest widok 3D już Smile
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Przeżyje bez 3D ale za to bardzo chętnie skorzystam z ulepszonego interfejsu SPB MS bo jest to świetna nakładka i nowe widgety będą mile widziane Smile
Pomogłem ci? Napisałem coś mądrego? Podnieś mi reputacje Wink

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości