W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
spb ms 5

SPB MS 5.0
No, chyba nadchodzi kolejna odsłona mojej ulubionej nakładki:

SPB Mobile Shell 5.0

i jak mi się zdaje, wprowadza trochę ulepszeń w stosunku do ostatniej wersji. Ciekawe, kiedy będzie oficjalnie udostępniona po premierze.
Odpowiedz Opera Windows 7
ciekaw jestem jak z zasobami, bo jak będzie zjadać więcej niż 10 MB ramu to praca z tą wersją na i900 będzie prawie niemożliwa :o
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Erm... chyba im się cosik numerki pomyliły... Ostatnia wersja o której słyszałem to 3.5...
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Ale na WMC 2010 ma być prezentowana piąta wersja Smile Pewnie zmian jest tyle, że przeskoczyli o dwa numery Smile
Odpowiedz Opera Windows XP/2003
(02-12-2010, 01:41 PM)temp333 napisał(a): Ale na WMC 2010 ma być prezentowana piąta wersja Smile Pewnie zmian jest tyle, że przeskoczyli o dwa numery Smile

Jakby ktoś nie rozszyfrował, WMC 2010 = Mobile World Congress 2010 15 - 18.02. w Barcelonie.

I faktycznie przeskoczyli, bo mają v5. zaprezentować Smile Można liczyć, że za 3 dni i będziemy mieli pierwsze wideo Big Grin
Pomogłem? Wstawiłem fajny program? Podreperuj moją reputację Big Grin
Big Grin i trzeba będzie szukać pełnej wersji. Kurna, już nie mogę się doczekać. Manilka mi nie podeszła, a ten polubiłem i tylko to instaluję.
Mam nadzieję, że bardziej ogarną sprawę nowych skinów, bo ustawianie ich na dotychczasowych wersjach jest tragiczne.
Odpowiedz Firefox Windows 7
ja uważam, że przydałoby się wyłączenie poszczególnych modułów. np. lista kontaktów - ja tego w ogólne nie używam, zamiast tego jest phoneex, a to pewnie zużywa tylko więcej ramu. menu jest beznadziejne, jakbym miał zainstalowane 6.5 to tego z spb bym w ogóle nie używał. ale zobaczymy.
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
A oto filmik prezentujący to cudo.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4A6_SzdffAE&feature=player_embedded#[/youtube]
Jeśli mój post był pomocny, daj mi kciuka w górę .
Odpowiedz Firefox Windows 7
No no no, zapowiada się świetnie Smile
Pomogłem? Wstawiłem fajny program? Podreperuj moją reputację Big Grin

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości