W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
sgs2 nowy room zmiana

SGS2 Nowy Room/Zmiana
Witam.
Na forum jestem nowy... ale czytam Was juz 2 tydzień i nie rozumiem z tego nic a dokładniej. Kupiłem sobie w play jakieś 2 tygodnie temu sgs2 i chciałbym zmienić rom... ale niestety nie przechodzi mi verifikacja ?, mam niby juz zrotowany jak należy ale coś nadal robię nie tak.

Wersja systemu android 2.3.3
Wersja pasma podstawowego i9100XXKE4
Wersja jądra 2.6.35.7-i1900XWKE7-CL215725
Numer Wersji GINGERBREAD.XWKE7

room manager jest w wersji v 4.7.0.5 klikam zainstaluj room z karty sd i pokazuje rar z roomem
superuser tez jest (po rotowaniu) XWKDD_insecure, Odin3 V1.85, SuperOneClickv1.9.1-ShortFuse.Drivers, SuperOneClickv1.9.1-ShortFuse.Drivers, wgralem GT-I9100_XWKE7_original i nie mam trójkąta

ściągałem DarkyROM2_XXKH3_Base_R2 i inne wersje ale podczas wgrywania verification failed i tyle ... zależy mi na wgraniu Cyanogenmod 7 ale też to samo ...

-- installing package...
finding update pack...
verifing update pack...
E:failed to verify whole-file signature
EConfusedignature verification failed
installation aborted.

mam zte blade i nie ma takich problemów ...

Czy Ktoś z Was może mnie nie jechać i wyjaśnić co z czym się je ?, bo przewaliłem już całe forum i momentami mam ochotę tel wywalić.

Chciał bym się dowiedzieć jeszcze czy wersja roma i wersje hmmm pit ?, kernela, mają coś do tego co posiadam ?, musi być wszystko dopasowane nr ?. z Góry dzięki był bym wdzięczny jak by Ktoś z Was usiadł na gg ze mną i mi krok po kroku wyjaśnił Smile
Firefox Windows 7
Dobrą rade Ci dam olej customy i wgraj ostatni rom czyli KI4 odinem rzecz jasna i wyłącz śmieci zwane oszczędzaniem energi nie odczujesz spadku bateri zbyt dużej a poczujesz jak szybko ten telefon chodzi bez żadnych dodatkowych bzdetów. Taka moja propozycja samemu mi sie nie chciało bawić z tymi rom menadżerami itd bo to tylko szkoda czasu.
Opera Windows 7
Tylko chciał bym wiedzieć jak to wgrać Smile, ciągle mam jakieś problemy, dziś nawet zainstalowałem windows 7 bo obecnie posiadam 8 na 2 lapku ...
Google Chrome Windows 9x/NT/2000
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Opera Windows 7
Dziękuję Smile, zaraz podziałam a tego na forum nie widziałem musiało mi umknąć, za dużo na raz widocznie było
The parameter is not corect kilkam ok i

<ID:0/005> Added!!
<OSM> Enter CS for MD5..
<OSM> Check MD5.. Do not unplug the cable..
<OSM> Please wait..

juz 20 min i nic ... robiłem i mam wszystko jak tu http://www.modaco.pl/Thread-How-To-Zmian...S-II-I9100 < rom z 1 plikiem
Pomogli mi chłopaki z 'ciach' polecam to Forum Smile, tu jakoś martwo.
Google Chrome Windows 9x/NT/2000

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości