W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 2.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wibrujaca obudowa

[Rozwiązane] wibrujaca obudowa
kupilem sobie wlasnie ten telefon i tak mnie zastanawia czy to normlane ze podczas ogladania filmu badz sluchania muzy na max przez glosnik tylka klapka wibruje??
Pewnie to taki subwoofer.Smile
Luzy jakieś są na klapce. Może papier jakiś podłuż pomiędzy klapkę a baterie.
.

troche mi to przeszkadza bo jak go trzymam w lapach to normalnie czuje te wibracje na upuszkach palcow, domyslam sie ze to jednak nie jest normalne Smile, telefon kupilem na ebayu jako uzywany wiec jak cos to bede walil do goscia ze zwrotem
Czy te wibracje są słyszalne, cz tylko odczuwasz palcami ?
wibracji nie slychac, czuc je jedynie , wlasciwie to czuc na calym telefonie, nawet ekran delikatnie wibruje.
Mam to samo u siebie, defy nówka z playa.

Nie wydaje mi się, żeby to było wadą, po prostu głośnik jest mocny (gra dużo głośniej i "lepiej" niż i900 i i8000)

Jak w samochodzie dasz radio na maxa to też będzie tylna klapka wibrować Big Grin
Potwierdzam definitywnie - wysoki poziom głośności może dawać efekt wibracji obudowy. Jest to jak najbardziej normalne zjawisko fizyczne. Temat zamykam. Smile
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
! Wiadomość wysyłana automatycznie !

Ten wątek został zamknięty, jeśli masz jakieś zastrzeżenia zgłoś je do administracji lub bezpośrednio autorowi tej wiadomości.
.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości