W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 17 głosów - średnia: 4.65
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
karta micro sim czyli z czym to się je?

[Rozwiązane] karta micro sim - czyli z czym to się je? :)
Mam pytanie do tych co już przez to przeszli jako nowi posiadacze tej motki Smile Czy przycinaliście swoją SIM wedle jakiegoś szablonu z neta do rozmiarów MICRO SIM, czy też wymienialiście kartę u operatora? Jeśli to drugie to jaki jest koszt wymiany i ile dni się czeka? Jakby co to w orange jestem na zarejestrowanej karcie prepaid Smile

Udzielone odpowiedzi zapewne przydadzą się też innym, których zaskoczy, że ich tradycyjne SIM nie wchodzi do motki Smile

malymon edytował ten post dnia 03-28-2012 o godz. 01:48 PM ponieważ:

Ponieważ temat istotny, a problem rozwiązany - przyklejam. Wink

"We are the Borg, resistance is futile"
Odpowiedz
da sie kupić specjalne wycinarki do kart SIM, sam taką posiadam na sklepie i nie było jeszcze problemu z żadna kartą sim wyciętą tym sposobem.
Tylko czy oplaca sie kupować dla jednej karty coś takiego Smile

[Obrazek: smart-electronic-wycinarka-do-kart-sim-2...y-ns17.jpg]
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Karty są wymieniane na ogół od ręki na miejscu w salonie i w ciągu 40-60 min przelogowywane.
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Dzięki za odpowiedź, to jednak lepszym rozwiązaniem jest operator. Oby nie zażądali zbyt dużo za tę usługę Smile

Ryrzy, to mógłbyś mieć taką usługę w sklepie z przycinaniem tych kart, za drobną opłatą, hehe
Odpowiedz
Wydaje mi się że jest free ale pewności nie mam.
.

Odpowiedz
Za free jest jak zgłosisz zagubienie, a karty Micro SIM są raczej płatne.

Odpowiedz
Jeszcze nie mam tej motki, bo w drodze ale ponoć w pudełku jest dołączona karta mikro sim. Więc może sama jej aktywacja nie będzie kosztować.
Odpowiedz
Ale ona jest zapewne jakiegoś operatora i ze swoim numerem. Nie da się tak o, aktywować jakiejś karty z "wymyślonym" numerem.

Odpowiedz
Myślałem, że na potrzeby operatorów są też i puste karty bez numerów a jedynie z jakimś numerem rejestracyjnym, któremu potem system przypisuje konkretny numer fona. Np jak ktoś przechodzi do innego operatora to mu dają nową kartę do ręki i każą czekać do jednego dnia na sms z informacją, że karta jest już aktywna z przeniesionym na nią numerem ze starej karty.
Odpowiedz
Owszem są, ale operatorzy je mają i żaden operator Ci nie aktywuje karty, którą Ty przyniesiesz.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości