W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
zmiana paska zasięgu

[Rozwiązane] Zmiana paska zasięgu
Witajcie mam pytanie pobrałem pewnego Roma przerobiłem wszystkie grafff pod siebie, ale meczy mnie jeden mały mankament.

Tworca zrobił niebiesko-zielony pasek zasiegu... Jak zmienic jego kolor? Dodam ze nie mam grafiki od tego zasiego we frameworku wiec troszke lipa bo nie wiem jak go zmodyfikowac.
Odpowiedz
moze w systemUI jest ? tam jest część grafik/kolorów z paska
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
A skad ja mam to SystemUi wyciagnac?
Odpowiedz
(10-19-2012, 09:31 AM)Ryrzy napisał(a): moze w systemUI jest ?

Yhy... Dokładnie tam jest (powinien być).

(10-19-2012, 10:37 AM)CipiS napisał(a): A skad ja mam to SystemUi wyciagnac?

Ze zmodyfikowanego ROMu? A skąd wyciągałeś frameworka?
Nie wiem jak w LG, ale w Samsungu SystemUI jest razem z apkami w folderze /app.
<p><br></p>
Odpowiedz
W system/app nie ma...
W system/framework tez nie ma... RootExplorer tez nie chce mi wyszukac SystemUI.apk
Odpowiedz
dziwne bo wlasnie zagladam do zipka z pierwszym lepszym CM7 z swifta i jest tam SystemUI.apk w system/apk
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Heh... Mnie bardziej chodziło o wyciągnięcie tego pliku z "instalki" tego customa a nie z ROMu na urządzeniu...

Na urządzeniu poszukaj w system/app
<p><br></p>
Odpowiedz
Na urządzeniu nie mam w system/app
Instalki tez juz nie mam do od dawna juz na tym lece i wyrzuciłem... A moze jakas inna nazwa tego pliku? Lub pomysly gdzie tworca mogl go wcisnac
Odpowiedz
Musi być. Mnie TC znalazł go bez problemu. Może jakaś opcja w Root Explorerze ukrywa go w wynikach wyszukiwania, albo cóś... Dodgy
<p><br></p>
Odpowiedz
A czy jest opcja ze to plik lg-res.apk we framework?

/edit

Pliki znalezione w lg-res.apk
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości