W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
sgs2 nie chce sie włączyć

[Rozwiązane] SGS2 nie chce sie włączyć
Witam. Byłem szczęśliwym użytkownikiem SGS2, aż do dziś. Grałem w grę Real racing 3 i nagle telefon mi się wyłączył. Gdy próbowałem go włączyć nic nie dawało, jednak gdy mam go podpitego pod ładowarkę to na chwilę wyskakuje ze ładuję baterię i znika. Nigdy nie miałem z nim problemów, nie zacinał się ani się sam nie wyłączał.
Oczywiście:
-użytkowany normalnie
-nie był podkręcany
-nie był zalany
Odpowiedz Firefox Windows 7
Albo się zagrzał albo baterie rozładowałeś do zera albo jedno i drugie.

Podepnij go pod ładowarkę i nie ruszaj przez ok 2-3 godziny po tym czasie jak nie ruszy dalsze propozycje będą.
Odpowiedz Google Chrome Windows 9x/NT/2000
ok. Odezwę się.

Sprawdziłem baterię u kolegi (ten sam telefon) oraz ładowarkę i nadal ten sam problem.
Czy może być to wina baterii?
sam napisales ze sprawdzales baterie i działa... wiec bateria raczej odpada. moze to byc wiele rzeczy, od softu po uszkodzenie HW włącznie...
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Temat do zamknięcia. Okazało sie że bateria straciła swój żywot. Ale dziwne było to ze u kolegi działała. ; o
Dziękuje za pomoc. Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości