W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem ze stockowym froyo 2

[Rozwiązane] Problem ze stockowym froyo 2.2.2
Witajcie!
Mam taki problem ze swoją motorolą defy.. Jakiś czas temu zaktualizowałem stockowy soft. Pobrałem froyo 2.2.2 ze strony producenta, przez programik msu zrobiłem aktualizację. I wszystko wydawało by się ok, tylko telefon wiesza się okrutnie i zamula tak, jak nigdy dotąd. Z początku myślałem, że jest to związane z przeładowaną kartą microSD, ale zmniejszyłem ilośc danych na karcie i nic... Wiecie może, co może być przyczyną? Może za słaby procesor, za mało ram? I może od razu zapytam; jeśli przy froyo tak wiesza się telefon, to jeśli zrobię upgrade do ICS, to czy moja motorola w ogóle da sobie radę z takim softem? Dodam, że jestem początkującym użytkownikiem androida i szczegóły techniczne to dla mnie na razie czarna magia... Dzięki za pomoc. Pozdrawiam!
Dane telefonu:
wersja systemu android: 2.2.2
wersja pasma podstawowego: EPU93_U_00.59.02
wersja jądra: 2.6.32.9-gb08c3c8 fdc376@zch68lnxdroid12#1
numer kompilacji: JOREM_U3_3.4.2_179-6
Odpowiedz
Czy aktualizowałeś z wersji 2.1? Na początek spróbuj zrobić wipe, gdyby nie pasowała funkcjonalność, na forum masz 2.3.7 w dziale Defy, tylko nie pomyl modelu i nie wgrywaj romu od MB526. Smile
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz
Dzięki za pomoc. Aktualizowałem ze starszego romu (eclair, ale nie pamiętam wersji). Spróbuję zrobić wipe'a i zobaczymySmile Dam znać jak poszło. A może wiecie, czy jeśli wrzucę nowszy soft (ICS) to czy telefon będzie działał bez mulenia? Potrzebny jest mocniejszy procesor, albo więcej RAM w telefonie? Pozdrawiam.
Odpowiedz
Ja obecnie używam CM9 ICS od FuZZ-a i działa bez zacinania, tylko potrzebuje kilku drobnych poprawek.

Tam, na górze jest taki przycisk

Odpowiedz
Zrobiłem wczoraj wipe i teraz moja motorola zasuwa jak mały KazioSmile Dzięki za podpowiedź.
POZDRAWIAM!
Odpowiedz
(07-14-2012, 10:13 PM)ziemowit128 napisał(a): Zrobiłem wczoraj wipe i teraz moja motorola zasuwa jak mały KazioSmile Dzięki za podpowiedź.
POZDRAWIAM!

Polecam się na przyszłość Wink Możesz jeszcze podkręcić Defy na 1GHz, działa wtedy superstabilnie, a znacznie szybciej.
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości