W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem z wgraniem przez odin

[Rozwiązane] Problem z wgraniem przez Odin
Proszę o szybką odpowiedź, miałem prawdopodobnie włączony tryb Kies w telefonie a nie pamięć masową podczas wgrywania Romu, i teraz telefon się nie włącza, w tryb downloadu wchodzi, czy mogę go jakoś uratować?
Nie związany jest tryb pamięci przy wgrywaniu przez odina.
Jak działa download to wgraj jeszcze raz odinem.
.

Próbuję i za każdym razem Fail...
<ID:0/007> Added!!
<ID:0/007> Odin v.3 engine (ID:7)..
<ID:0/007> File analysis..
<ID:0/007> SetupConnection..
I na tym koniec
sprobuj wgrac jakis rom przez recovery moze cos pomoze Smile
Niestety nie ma dostępu do recovery w tym stanie, ale cały czas próbuję, jęsli sobie poradzę napisze dla przyszłych pokoleń co było przyczyną.
Wgraj rom 3-plikowy z pitem z zaznaczoną opcją repartition. To powinno pomóc, ale minus jest taki, że wyczyści Ci pamięć wewnętrzną.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Masz sterowniki coby fon był wykrywany przez odina?
Niby kiesa masz zainstalowane a to on ma stery wewnątrz do flaszowania ale...
Troszkę dziwi że nie może połączyć.
.

Problem rozwiązany. Telefon Odin wykrywał, ale mimo to usunąłem kiesa oraz wszelkie sterowniki samsung programem, zainstalowałem jeszcze raz, ściągnąłem inny ROM (3 plikowy) i jakimś cudem flaszowanie się udało i telefon się podniósł. Do końca nie wiem co było winą, wychodzi, że sterowniki lub znany problem z portem USB.
Rom 3-plikowy pomaga w większości wypadków bo przywraca fabryczny układ partycji w pamięci ROM.
! Wiadomość wysyłana automatycznie !

Ten wątek został zamknięty, jeśli masz jakieś zastrzeżenia zgłoś je do administracji lub bezpośrednio autorowi tej wiadomości.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości