W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem z recovery po wgraniu cm10

[Rozwiązane] Problem z recovery po wgraniu CM10
Mam problem, wgrywałem CM10 z 18.10 ale tą z rana czyli tą która nie chciałą się włączyć to kombinowałem z różnymi wersjami aż w końcu wgrałem wersje tą z popołudnia bo doradził mi waszestewua. Zainstalowałem i od tego momentu w recovery pojawia mi się to:
E:Can't mount /cache/recovery/log
E:Can't open /cache/recovery/log
E:Can't mount /cache/recovery/last_log
E:Can't open /cache/recovery/last_log
nie da się zrobić wipe dalvik cache
a przy każdym reebocie muszę od nowa konfigurować tela bo pokazuje się wybór języka, dodatkowo jak chcę zainstalować jakąś apkę to brak miejsca choć miałęm pełen wipe.
Wtf, wgrałem teraz od nowa froyo ale w fabrycznym recovery i tak się pojawia can't ...
Proszę, pomocy

malymon edytował ten post dnia 10-19-2012 o godz. 06:52 PM ponieważ:

Poprawiono temat na zrozumiały, zgodny z rzeczywistością i "strawny" dla silnika forum Wink

Tam, na górze jest taki przycisk

(10-19-2012, 06:08 PM)Atom2000 napisał(a): Mam problem, wgrywałem CM10...
Wtf, wgrałem teraz od nowa froyo ale w fabrycznym recovery i tak się pojawia can't ...
Proszę, pomocy

Skoro wgrałeś już froyo, to zrootuj i zainstaluj 2nd init, powinno pomóc, bo to przecież recovery.
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Właśnie rootuje, zobacze co z tego będzie

Po wgraniu 2nd Init problem powinien zniknąć. Tylko rób zgodnie z instrukcją i pamiętaj o podwójnym restarcie po instalacji, bo recovery nie ruszy poprawnie Smile
Już dobrze, wgrałem od nowa Froyo ->root->recovery->rom i jest już ok, a co do romiku to naprawdę śmiga.
Ja nie robie wg instrukcji, ja robię na pamięć Smile
Można zamknąć.

! Wiadomość wysyłana automatycznie !

Ten wątek został zamknięty, jeśli masz jakieś zastrzeżenia zgłoś je do administracji lub bezpośrednio autorowi tej wiadomości.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości