W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
rozwiązane nie czyta moja pamięć

[Rozwiązane] Nie czyta ,, moja pamięć ,,
Witam. Instalowałem dzisiaj aplikacje i nie wykrywa mi plików, folderów na ,, mojej pamięci ,, po podłączeniu telefonu w trybie pamięc masowa wykrywa . Reset, wyciąganie baterii nie pomogło . Total Commander na tlefonie tez nie wykrywa. Jak to naprawić ? Soft [WM6.5] [28230][PL]
Co zainstalowałeś dokładnie?
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
(04-11-2010, 06:39 PM)dudek564 napisał(a): ... nie wykrywa mi plików, folderów na mojej pamięci ... a w trybie pamięc masowa wykrywa ...
wyglada to tak, jakby sie omnia nie przestawila sie w tryb activesync. sprobuj moze kilka razy przelaczac telefon: pamiec masowa <=> activesync. moze zaskoczy.
--- ---
Jeśli pomogłem, daj + Smile
gps park,sport pal i przy włączaniu telefonu wyskakuje błąd od G-alarm którego dzisiaj też instalowałem
To odinstalowuj po kolei, po każdym sprawdzając czy Moja pamięć wróciła do normy, aż znajdziesz winowajcę. Jeśli to nic nie da to pozostaje Ci raczej tylko HR.
http://faq.omniablog.pl/index.php?action...artlang=pl może to pomoże
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
windows media player czyta piosenki z pamięci , nie może coś zaskoczyć metodą przełanczania
Zrób format telefonu sposobem podanym poprzez Ryrzy, na 100% działa, też tak miałam. Przełącz telefon w tryb Pamiec Masowa, podłącz do komputera telefon i sformatuj w trybie Fat32.
wgrałem najnowszy soft rzyzego + format i smiga idealnie , dziękuję za wszelaką interwencję
W takim razie zostawiam zamknięty wątek do wglądu.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości