[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
colorovo 7 85 citytab vision quad core a 31

[Rozwiązane] Colorovo 7.85' CityTab vision quad core A-31
na takie miejsce to ja jestem za cienki Wink lubie i potrafie grzebac w gotowych rzeczach, ale zrobic cos od podstaw to już gorzej Wink

btw.. rozebralem juz to recovery i moge poskladac z tego nowe recovery... jaką rozdzielczość ma Twoj tab ?

ale z drugiej strony... czy warto ryzykować z wgraniem tego ? jakbyś miał pełny ROM od producenta to nie ma problemu z powrotem... a tak to ryzykujemy ;/
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Jak jest ryzyko to tak jak piszesz nie ma sensu. Tym bardziej że nie ma na razie romu dla tego taba. Jestem w trakcie zdobywania od producenta i może wtedy jak będę miał to się odezwę, ok?
Rozdzielczość 1024×768 px
Odpowiedz
oki, ja to juz przygotuje a jak bedziesz chcial to napiszesz i podesle plik Big Grin
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
ok w kontakcie w takim razie.
Odpowiedz
Witam. A propos roota dla tego taba (i myślę, że dla innych także), polecam program vroot. Wystarczą sterowniki ADB. Potem podpięcie taba do kompa kliknięcie dużego przycisku "ROOT", chwilka i gotowe. Potem jeszcze warto dograć supersu, bo fabryczny program jest po chińsku. U mnie zadziałało, a też mam taba na A31.
Odpowiedz
Witam Was.

Również mam ten tablet i próbuję go zrootować zgodnie z tym co piszecie. Nie mniej zatrzymałem się w miejscu gdy skopiowałem pobraną paczkę do katalogu głównego tabletu i za diabła nie wiem jak ją wdrożyć. Nigdzie w tablecie nie mogę znaleźć opcji aktualizacji z karty pamięci. Gdzie tego szukać ?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości