W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
adobe flash player a omnia ii

[Rozwiązane] Adobe Flash Player a Omnia II
Witam!!

Ostatnio zainstalowałem na mojej omni II Androida "CyanogenMod Beta2". Chciałem sprawdzić czy przeglądarka w tym andku będzie odtwarzała flash'a. Typowa przeglądarka w androidzie nie da rady. Jednak znalazłem informacje w internecie że pomaga zainstalowanie przeglądarki firmy "Skyfire", która podobno to udostępnia. Ale okazało się że ona również nie obsługuje. Jedynie filmy z youtube da się odworzyć, bez żadnych przeszkód (tylko trochę długo się czeka). Zadowalało by mnie odtwarzanie muzyki z internetu, ale potrzeba flash'a.Próbowałem pobrać Adobe Flash Player 11 bodajże , lecz nie mogłem bo musiałem przejsć to do mojego menu żeby włączyć białą torbę (że się tak wyraże) "Sklep Play"/ przekierowywało mnie na strone play.google.pl. No i gdy znowu chiałem znaleźć tego adobe flash player'a nie znalazło mi. Ale znalazłem sposóba na pobranie tego z innej strony. Jednak po instalacji wyskakuje komunikat:
"Aplikacja nie jest zainstalowa". Nadal nie rozumie o co w tym biega z tym flashem na Omni II.

Piszę ten temat bo zależy mi na nauce angielskiego z telefonu, a potrzebny mi jest flash. Java script obsługuje bo sprawdzałem.

Jeśli jest jakiś sposób na rozwiązanie mojego problemu, z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów MoDaCo.pl.
Tez miałem z tym problem,udało mi sie po wielu bojach odpalić flash playera 11..
Podaję linka do działającego Adobe Flash Player 11.
http://forum.xda-developers.com/attachme...1337605433

Kamerki,youtube itp idą ładnie na androidowej przeglądarce i na DOLPHINIE,Opera niestety nadal pokazuje brak flasha..

Naściągałem kilka wersji Flasha 11 więc gdyby nie działał ten z linka powyżej to podam adres do innego..Blush
Na WM nie szło a tu proszę miła niespodzianka,na androidzie omnia dostaje mocy.
Ważne że działa,testujcie i napiszcie czy poszło.

Jeszcze OMNIA nie zginęła!
Ale czadSmile Miałeś racje co do tej wtyczki. Wtyczka działa wyśmienicie, co prawda momentami przytnie ale nie najgorzej, w końcu ten telefon to żaden kombajn.Big Grin
No pany a by tak plusikowego koledze za znalezienie dobrego flasza.Smile
.

(07-02-2012, 07:58 PM)XTeK napisał(a): No pany a by tak plusikowego koledze za znalezienie dobrego flasza.Smile

Racja kolego dobra rada, dobry plusik polecial za Flasha.
Temat do zamkniecia jak rozwiazanie proponuje.
! Wiadomość wysyłana automatycznie !

Ten wątek został zamknięty, jeśli masz jakieś zastrzeżenia zgłoś je do administracji lub bezpośrednio autorowi tej wiadomości.
.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości