W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 26 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
root dla i8000

Root dla i8000
Żeby nie mieszać wrzucam w nowym wątku
Kod:
http://www.speedyshare.com/files/27087267/o2b2update.sh
wrzuć na moją pamięć (my storage) i odpal haret.exe
N.O.V.A. near orbit vanguard alliance - "Niskoorbitowy Sojusz Obronny"
Deus Ex Human Revolution - "Deus Ex Bunt Ludzkości"
... dalej jesteś za tłumaczeniem tytułów?
Odpowiedz Opera Windows XP/2003
Kolego Banan_312 mam pytanko skoro jest już zrobiony Root w becie jeśli sie nie myle to do czego ten czy to jakaś jego poprawka?
Odpowiedz Opera Windows 7
u mnie beta zrotowana nie była, a ten plik znalazłem na modaco.com (sprawdź sobie np. setCPU czy działa bez tego update).
Format ma mojego romana, wiec go nie trzeba rootować. SetCpu działa na nim.Wink
Co do fabrycznej Bety to masz racje że nie było.Wink
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
(02-27-2011, 10:28 AM)XTeK1 napisał(a): Format ma mojego romana, wiec go nie trzeba rootować. SetCpu działa na nim.Wink
Co do fabrycznej Bety to masz racje że nie było.Wink

Nie do końca, pierwsza beta nie była rootowana, później wyszedł patch który na to pozwolił. A w ostatniej wersji chyba jest już z automatu zrótowana.
no to mi powiedz Rolando w takim razie po co powstał ten Update który wrzuciłem? Tongue Beta 2 nie jest od razu zrootowana.
@Banan_312 to trzeba by było tak odrazu a nie takie uszczypliwości i dokładniejsze informacje mógłbyś pisać jak coś wstawiasz wtedy by nie było zbednych postów i na forum bedzie wiekszy porządek Wink
(02-27-2011, 04:08 PM)Banan_312 napisał(a): no to mi powiedz Rolando w takim razie po co powstał ten Update który wrzuciłem? Tongue Beta 2 nie jest od razu zrootowana.

Beta 2 jest "zrootowana", ale chyba tylko w wersji instalacyjnej (wiem bo sam przygotowywałem tą wersję tak jak i ten prosty skrypt).
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Witam
Gdyby ktoś szukał pozwoliłem sobie zuploadować plik z pierwszego postu (ze zmienioną nazwą) dla wersji Cyanogen.
Postępować jak z updatem.
Kod:
http://www.fileserve.com/file/9tDxK49/Root%20Cyanogen.rar
Pozdrawiam

Edit: Ok, więcej się to nie powtórzy :-)
Odpowiedz Firefox Windows 7
@wasabi tylko jakos to nie dziala. Obojetnie czy jako update idzie czy z terminala uruchomione
Odpowiedz Google Chrome Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości