W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 39 głosów - średnia: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
root p 350 android 2 1 froyo

Root P-350 (Android 2.2.1 Froyo)
Witam wszystkich, posiadam telefon LG P-350 (Swift Me, Optimus Me). Telefon jest z sieci Orange, posiada Androida 2.2.1 (Froyo, wersja jądra 2.6.32.9).

Chciałem zasięgnąć porady, jak telefon bezpiecznie zrootować, czy da się to w ogóle zrobić, jakim programem i czy ogólnie jest to opłacalne. Chciałbym mieć większą możliwość wpływu na to co jest na telefonie, nie potrzebuję aplikacji które są wgrane tam od nowości, chcę się tego pozbyć i mieć możliwość wgrywania "wszystkiego".

Prosiłbym o każdą radę i z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam!
Odpowiedz
hmm miałem już tą zabawkę w łapkach, ale roota nie robiłem, podobno działa ten program:

Kod:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1044765

jak sprawdzisz napisz Smile
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Boję się że jak sprawdzę to już nie uruchomię telefonu :/ Szukałem bardziej "sprawdzonego" sposobu na to Wink
Odpowiedz
Nie uszkodzisz nic tym programem raczej.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
No tylko nawet jakbym chciał spróbować, to jestem w temacie zielony jak sam Android a wszystko nie dość że pisane technicznym językiem to jeszcze po angielsku... Trochę to utrudnia sprawę i nawet nie wiem za co się zabrać.
Odpowiedz
tłumaczenie:

- sprawdź czy masz włączone debugowanie USB (ma być włączone),
- sprawdź czy masz kartę pamięci (ma być włożona),
- skopiuj gdziekolwiek na telefon (może być na kartę pamięci) aplikacje GingerBreak-v1.x0.apk i ja zainstaluj,
- odpal już zainstalowana aplikacje i kliknij przycisk ROOT,
- poczekaj kilka minut... jeśli nie będzie żadnego problemu telefon się zresetuje (tu znów może to potrwać kilka minut z powodu wipe cach)
- sprawdź czy zainstalowała się aplikacja Superuser i czy działa
- opcjonalnie: zainstaluj BusyBox z marketu - polecam to zrobić,
- opcjonalnie: odinstaluj GingerBreak, nie będzie już potrzebny,
- opcjonalnie: dokonaj dodacji na rzecz autora Big Grin

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Haha, dziękuję dziś wieczorem sprawdzę Smile Rozumiem że nikt nie wie czy to jest rootowanie "na stałe"? Czy nie trzeba będzie tego powtarzać? Bo słyszałem, że niektóre rootowania są tymczasowe (cokolwiek miałoby to znaczyć). Bardzo dziękuję za pomoc Ryrzy Wink
Odpowiedz
po wipe będzie znów trzeba to wykonać to jest pewne,

Odpowiedz
Rozumiem, że chodzi o powrót do ustawień fabrycznych? Smile
Odpowiedz
dokładnie tak

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości