W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 18 głosów - średnia: 2.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
romy b7300 dyskusja

Romy B7300 - dyskusja
Witam,

Dzięki za tutor, na pewno się przyda, bo informacji o Omni Lite w sieci ze świecą szukać.
Jeśli można to prosiłbym o dodanie opisu, co oznaczają poszczególne pliki EBoot, PDA, CSC, Phone (co zawierają) oraz na ile można nimi samodzielnie dysponować, tzn. które można pominąć a które nie i jakie to będzie miało konsekwencje (co potem może w fonie zniknąć;-)

Pozdrawiam
JA
Odpowiedz
Informacja dla potomnych Smile
Po moich długich walkach mam radę dla potomnych. Jeżeli przeprowadzacie upgrade na Windowsie 7 to tylko i wyłącznie na wersji x32. Na x64 występuje błąd - telefon padaka, kompletnie cichy. Na x32 jest wszystko w porządku. Jeżeli jednak zdarzy wam się już nieudolna próba na x64 to znajdźcie komputer (koniecznie Windows 7 x32 (nie Vista, Xp)). Zainstalujcie New Pc Studio (gdy będą komunikaty o cyfrowym podpisie róbcie - nie instaluj). Wyjmij baterię z telefonu. Włóż spowrotem. Włącz program Buckingham i odpal telefon podłączony kablem do komputera. Potem postępuj zgodnie z instrukcją Wink
Tak dla potomych aby moje kilkugodzinne walki ominęły innych Smile
Odpowiedz
Witam, mam prosbe, zaczalem wszystko robic zgodnie z poleceniami ale zatrzymalem sie na pkt 5 tzn nie mam aktywnego przycisku "start download".
W programie BUCKINGHAM_Downloader_v2.4.1 otrzymalem :

[Setup] Windows XP
[Setup] Download PDA Ram Sector Size :87 MB
OnDeviceChange - DBT_DEVICEARRIVAL
SEND ATUD
READ OKUD
[Error:1] Not receive OKUD! TimeOut:3

Prosze o pomocna rade.
Z gory dziekuje
Odpowiedz
Tzn. że nie wykrywa Ci PDA. Postępujesz dokładnie wg. instrukcji? Sterowniki zainstalowałeś?
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
tak, wszystko dokladnie jak wyzej...ale...dzisiaj wlaczylem i juz dziala Big GrinBig Grin
Przepraszam ze tutaj to pisze ale czy nie wiecie czy mozna stworzyc skrot na pulpicie do pisania sms ?

Wesolych Swiat !
Odpowiedz
(04-03-2010, 09:15 PM)gregoff_kojo napisał(a): Przepraszam ze tutaj to pisze ale czy nie wiecie czy mozna stworzyc skrot na pulpicie do pisania sms ?

Można, za pomocą Manili, HS++ albo jakiejkolwiek innej nakładki, chociaż jakbyś umiejętnie zrobił skrót (trzeba by było dodać parametr do tmail.exe) to wystarczyłby najprostszy launcher.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
WItam ! mam ten telefon od paru dni i tak czytam troche o nim Smile Jakiego romu kto uzywa?
Odpowiedz
Ma ktoś Hexa v8 ?
Odpowiedz
Witam, mam pytanie jest może jakiś romik na omnię lite przypominający z wyglądu Windows Phone 7?
Jeśli nie to jaki obecnie jest najnowszy i najbardziej stabilny?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości