W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
rom z aktualizacją pogody ?

Rom z aktualizacją pogody ?
Witam, jestem świeży w Omni niedawno wpadła jednak mi w rękę i przypadła do gustu. Przerobiłem już kilka romów na niej i nie mogę znaleść żadnego który będzie bezproblemowo aktualizował pogodę. Ciągle mam komunikat: nie można pobrać danych dla wybranego miasta
I tyle w temacie. Jeżeli macie jakieś sprawdzone romy z M2D2 w którch pobieranie pogody działa, bądź znacie jakieś łatki,fixy na które nie trafiłem to był bym bardzo wdzięczny za podzielenie się nimi.

Pozdrawiam
Odpowiedz
Było przerabiane już. Accuweather wprowadził zmiany na swoich serwerach, które psują działanie pogody we wszystkich romach z M2D.

Wysyłane z mojego HTC Desire HD With Beats Audio za pomocą Tapatalk 2
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
No dobra a jakieś inne romy ? może coś w zamian M2D
Odpowiedz
pozostaje chyba spb
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
ale pewności nie masz? mimo wszystko dzieki za pomoc

ps. oczekuje na jeszcze ewentualne rady Smile
Odpowiedz
Ja osobiście ci polecam ROM pozbawiony nakładek i jak najbardziej wykrojony z niepotrzebnych aplikacji np; Wall-E v01, i osobno dograną nakładkę np; HTC Home (w której piknie działa pogoda). Doinstalujesz sobie Inesofta (do kontaktów i dla skrótów na Today) i masz pikną omnie która nie zawiesi się, bo ma mnóstwo wolnej pamięci.
Tak wygląda Today mojej omniaszki;
Kod:
http://img99.imageshack.us/img99/3761/pccapture2d.jpg
...najlepiej jest się uczyć na błędach innych...(chyba po to jest te forum?)

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości