W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 49 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
romy i900 dyskusje

ROMy i900 - Dyskusje
Pewnie że można. Poszukaj CSMI na xda-developers.com albo użyj hComber'a który jest u nas na forum.
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Mam pytanie do Ryrzego. Jak w nowogotowanym Rom-ie zmienić systemowy kalendarz na Touch Calendar z Omnii Lite oraz jak zamienić stary GPS Xtra na nowszą wersję z WiFi ?
i900 Omnia Final Lite by Zibias, RadioRomXXHJ1
i8000 i8000NXXJI1, RadioRomi8000XXJF1
Odpowiedz
(02-11-2010, 04:10 PM)zibias napisał(a): Mam pytanie do Ryrzego. Jak w nowogotowanym Rom-ie zmienić systemowy kalendarz na Touch Calendar z Omnii Lite oraz jak zamienić stary GPS Xtra na nowszą wersję z WiFi ?

Sprawdź mój post który jest na tym forum, znajdziesz tam plik do zmiany kalendarzaCool

P.S. Jakby co wyszukaj "kalendarz titanium" post 6 !!
Odpowiedz
a mam pytanie jak zrobic zeby w telefonie wyswietalo tylko numery z telefonu a nie z telefonu i z sim... bo zrobie w start->kontakty->menu->filtr i telefon i nadal w sms jest zdublowane i w telefoni jak wybieram nr
Odpowiedz
(02-11-2010, 04:10 PM)zibias napisał(a): Mam pytanie do Ryrzego. Jak w nowogotowanym Rom-ie zmienić systemowy kalendarz na Touch Calendar z Omnii Lite oraz jak zamienić stary GPS Xtra na nowszą wersję z WiFi ?

Chodzi mi o zamianę systemowych aplikacji na w/w programy w ROM-ie 6.1, który chcę "ugotować"
i900 Omnia Final Lite by Zibias, RadioRomXXHJ1
i8000 i8000NXXJI1, RadioRomi8000XXJF1
Odpowiedz
Cytat:Chodzi mi o zamianę systemowych aplikacji na w/w programy w ROM-ie 6.1, który chcę "ugotować"

Sorry nie zauwazyłem ze chodzi o nowogotowany rom Tongue
Odpowiedz
(02-11-2010, 06:31 PM)podobnoja napisał(a): a mam pytanie jak zrobic zeby w telefonie wyswietalo tylko numery z telefonu a nie z telefonu i z sim...
W jakimś edytorze rejestru przejdź do klucza HKEY_CURRENT_USER\ControlPanel\Phone
i wartość 'ShowSIM' ustaw na 0

@Ryrzy nie zastanawiałeś się by tą opcję tak na stałe (zero!) ustawić podczas gotowania romu?
Odpowiedz
Musisz mieć edytor rejestru np Resco Explorer razem z wtyczką do rejestru (notabene w romach Ryrzego jest Total Commander który też ma taką wtyczkę). Wchodzisz w ten klucz co wyżej i zmieniasz wartość.
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
(02-11-2010, 04:10 PM)zibias napisał(a): Mam pytanie do Ryrzego. Jak w nowogotowanym Rom-ie jak zamienić stary GPS Xtra na nowszą wersję z WiFi ?
Po prostu instalując nowszą wersję (po zainstalowaniu grzecznie prosi o SR) i masz nowe XTRA.
!!! Nie pomagam na PW od tego jest forum !!!

Odpowiedz
mam pytanie, jak zrobic backup aplikacji java? np w jblend. Mam token z banku w javie właśnie i nie uśmiecha się latać co chwile po nowy do placówki banku po updacie windowsa. Przerabiał ktoś może?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości