W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 21 głosów - średnia: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
romy i8000 dyskusje

ROMy i8000 - Dyskusje
A ja czekam na Twoje wypieki do Omni 2 Smile Może podjąłbyś się zrobienia jakiegoś ciekawego romu w ramach rozgrzewki? Angel
(02-15-2010, 12:44 AM)Shiryu napisał(a): A ja czekam na Twoje wypieki do Omni 2 Smile Może podjąłbyś się zrobienia jakiegoś ciekawego romu w ramach rozgrzewki? Angel

Właśnie robię hehe Smile narazie nic powalającego, ok 220MB wolnego miejsca.

btw robię nowy temat....
Zapraszam na mojego Chomika. Romik + downloader czekają Big Grin
Najmocniej PRZEPRASZAM!!!
Odpowiedz
Świetna wiadomość Smile
Zdradzisz trochę więcej szczegółów?
Planujesz od razu wgotować Bibloteki samsunga (sdk), htc emu, OpenGL ES 3D drivers i FPU Enabler? Czy raczej spodziewać się bardzo czystego romu? Wink
Odpowiedz
narazie nie ma żadnych szczegółów... tak sobie grzebie w tym ;] jak coś ustukam dam do potestowania moze z touchflo 3d dam... bo widzę ze działa po wgotowniau...
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Czekam z niecierpliwością. I pewnie nie tylko ja Smile
Działa w sensie "szybko chodzi" czy działa w sensie "jak to fajnie, że w ogóle można to włączyć"? ^_^
Odpowiedz
działa w sensie... nawet przyzwoicie Smile ale przy np pogodzie jak się animuje to muli Tongue
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
WiTaM
Super Ryrzy że gotujesz na O2, czekam z nie cierpliwością na twoje dzieło.
Najbardziej na Omnii brakuję mi twojego ROM'u Smile

PozDraWiaM
Odpowiedz
Witam Wszystkich Smile
Super że Ryrzy bierze się za OMnie II, miałem jego ROma na i900 i powiem że był super, także czekam z niecierpliwością.
Mam pytanie do Shiryu : Jak się sprawuje ten Rom od Tigera? CHce na razie powrócić do window 6.1 bo nie znalazłem dobrego Romu na 6.5 i się zastanawiam nad ROmem od Tigera. Daj znać jak chodzi ten Rom.
Odpowiedz
Również czekam na ROMY od Ryrzego ;]
Odpowiedz
Widze ze powoli trzeba sie przymierzac do zmiany omni na omnie II Tongue
ZonkaKiller
Odpowiedz
(02-16-2010, 08:19 AM)Holetzky napisał(a): Mam pytanie do Shiryu : Jak się sprawuje ten Rom od Tigera? CHce na razie powrócić do window 6.1 bo nie znalazłem dobrego Romu na 6.5 i się zastanawiam nad ROmem od Tigera. Daj znać jak chodzi ten Rom.
Chodzi szybko i stabilnie. Nie powiem - idealny to on nie jest, ale niedociągnięcia (np brak możliwości zmiany jakiegokolwiek obrazka: od tapety po zdjęcie kontaktu) nie przeszkadzają aż tak bardzo.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości