W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 17 głosów - średnia: 2.65
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
rom pod xp i problem

ROM pod XP i problem
Witam i ratujcie!!
Podczas wgrywania romu-bez radia- pod XP, downloader pokazuje, że wszystko przebiega prawidłowo i kończy prace "Jobe Done", natomiast na telefonie widac jak wsaznik dochodzi do jakiegos momentu i sie zatrzymuje. Probowalem juz kilka razy wgrac, ale bez efektu.Na fonie wyswietla sie tylko oryginalny tekst i nic ...totalna padaka. Nadmienie, że wszystko mam wgrane-stery,etc. to moj kolejny rom,ale czegos takiego nie mialem.Czy to juz koniec mojego "staruszka"? Pomozcie!!
Odpowiedz
Wgraj któryś z oryginalnych romów (dostępne na forum) i po jego uruchomieniu wyłącz telefon i wgraj ten swój. Jeśli sytuacja się powtórzy - zmień rom. Było już o tym pisane...
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz
Pomimo wgrywania romu SAHJ3, Downloader zatrzymuje sie na 20% i idzie troche po czymwyskakuje bład:
" PDA DL_MSG_FLASH_FAILURE...Download failed" i Co to może być?Wybaczcie jesli nudzę, ale nie mam kontaktu ze światem;-)
UFFF!!! udało sie za pomocą grandprix ;-)))
Odpowiedz
a nie przerywa Ci po prostu przewód ?
Odpowiedz
Jak w komputerze włączysz kolumny to przy rozłączeniu ActiveSunc wydaje dźwięk. Spróbuj jeszcze raz.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości