W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 30 głosów - średnia: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
i9000 2 3 4 jvp tweaky rom final

[ROM] i9000 [2.3.4] JVP Tweaky ROM Final
U mnie aparat dziala bezproblemowo. Nagrywanie rowniez, z 720p wlacznie.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Safari Linux
wogole jakas lipa jest z tym romem oczywisce z TW4, galeria co drugie wejscie mi sie zawiesze (reset fona trzeba zrobic recznie) rowniez z np angry birds przy odpaleniu zawiesza sie ;/ ehh Tweaky polecial po lebkach
Odpowiedz Internet Explorer Windows 7
Wgrywałeś na czysty JVP? U mnie nigdy nie było żadnych problemów, ani w wersji TW3, ani TW4. Tweaky'ego dobrze wgrywać z Wipem mimo że są niby No Wipe.
Odpowiedz Opera Windows 7
zawsze jak wgrywal custom rom daje z repation potem factory reset potem zmiana kernela daje custom i daje jeszcze raz FR... teraz mam f1 z dobrym kernelem i zero zwieszek zero przycinek Smile potestuje jeszcze go i wstawie pozniej na forum z opinia moja
Odpowiedz Internet Explorer Windows 7
No to spoko. F1 jest fajny ale co chwilę poprawiany. Ja póki co zostaje na Tweakym. Wgrałem kernel Galaxian na testy. Pod względem wydajności jest wyśrubowany. Bez OC ma ponad 2800 pkt, i sporo ramu zostaje. Jeśli będzie życzliwy dla baterii to go zostawię. Btw. Produkcja rodaka, tego od fixa na podświetlenie - Lukiqq'a.

Tapnięte z I9000 S-klasa
Odpowiedz Safari Linux
Jak dla mnie f1 jest spoko mam nadzieję że v5 będzie jeszcze lepszy Smile no ale to już nie ten temat o dyskutowaniu o f1, tweaky jest spoko tylko te zwisy i wogóle, przyciągnęły do zmiany romu
Odpowiedz Safari Linux
Używał ktoś simply honey 3.8 podoba mi się wygląd ale nie wiem czy warto wgrywać.
[Obrazek: cm3i.png]

| CyanogenMod 9 ★ 4.0.3 ★ | Semaphore ICS 0.8.1 | VoodooSound | BLN |
Odpowiedz Firefox Windows 7
magic-thc simply jest taki sobie instaluj tweaky Smile Wink

Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Właśnie wgrałem goatrip 2.1 niestety simplyhoney niedorobiony najgorszy rom jaki miałem, tweaky nie chce bo zakończył prace nad romem.
[Obrazek: cm3i.png]

| CyanogenMod 9 ★ 4.0.3 ★ | Semaphore ICS 0.8.1 | VoodooSound | BLN |
Odpowiedz Firefox Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości