W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 53 głosów - średnia: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
i8000xxjj1

[ROM] i8000XXJJ1
Odpowiadając na pytanie tak musi być karta sim aby gps łapał a na dole screeny które ułatwiają łapanie fix-a.

[Obrazek: ScreenShot2.Jpeg][Obrazek: ScreenShot3.Jpeg][Obrazek: ScreenShot1.Jpeg]
Odpowiedz
jest jeden poważny problem Masakrycznie słaby zasięg, w domu brak zasięgu a na dworze 1 kreska ledwo... na Radiu JI1, a wgrałem go dlatego aby Telefon widział skrót do AutoMapy, bo na Radiu JJ1 nie widzi, wyskakują jakieś błędy. Co zrobić? Jakie radio polecacie wgrac aby wszystko było ok. Ogólnie szybkość działania Romu JJ1 Kapitalna tylko ten nieszczęsny zasięg...
Odpowiedz
Witam, wczoraj wgrałem ten rom i mam dwa problemy

1. mianowicie w ustawieniach wyświetlacza poprzednio miałem możliwość ustawienia czas podświetlenia i limit czasu wyłączenia ekranu na "zawsze włączony" w tej wersji romu niestety nie takiej opcji - i teraz pytanie - co zrobić aby tel. się nie wygaszał?

2. Podczas odpalenia aplikacji facebook wgranej w ten rom mam komunikat: "nie można połączyć z serwisem facebook, sprawdź czy masz połączenie z internetem"

ps. to jest najnowszy oficjalny rom dla Samsung i8000 Omnia II?

Proszę o pomoc. Pozdrawiam.
Odpowiedz
Jest to najnowszy rom górnobelkowy. Najnowszy dolnobelkowy to NXXJI1.
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz
Świeży upload ;]

Link:
Kod:
https://www.dropbox.com/s/rvinaudrsn4omq2/I8000NXXJJ1.7z
Odpowiedz
Pora zrobić ze swoją omnią Smile musze jeszcze poszukac jak oczyścić rom
Odpowiedz
Taki trochę pusty post (nabity), ale z racji, że mam dobry humor dzisiaj, nie dostaniesz ostrzeżenia.
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości