W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 53 głosów - średnia: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
i8000xxjj1

[ROM] i8000XXJJ1
nie ma sensu, zmiana ustawień regionalnych z Belgii na Polskę jest szybsza i mniej stresująca Smile
(01-04-2012, 11:10 PM)staruszek_ napisał(a): Dopiero co zainstalowałem ten rom, przy instalacji nie było żadnych problemów, nazwy miesięcy wróciły do normy po zmianach w ustawieniach regionalnych (domyślnie jest Belgia) na starym customie wgranym do fona przez poprzedniego właściciela fonka traciłem ok 33%/dzeń przy umiarkowanym użytkowaniu .. kilka sms, pare rozmów + trochę netu, zobaczymy jak będzie na nowym .. ale podejrzewam, że "na zachodzie bez zmian" cudów nie ma.

ps. po kilku dniach używania fona z nowym softem, cudów nie widziałem .. zużycie baterii zostało na tym samym poziomie, chociaż fonik chodzi szybciej i pewniej (nie ma w nim żadnych wodotrysków i fajerwerków) więc mniej się w WM namieszało, po wyłączeniu wszystkiego co się dało (GPS, GPRS, itp) przy przeciętnym dla mnie użyciu telefony bateria trzyma 4 dni, ale to nie ma żadnego sensu bo po co komu taki telefon bez dostępu do netu, poczty itd?

XTeK edytował ten post dnia 01-11-2012 o godz. 04:05 PM ponieważ:

Nie pisz postu pod postem, edytuj poprzedni.

Odpowiedz
To są uroki smartfonów. Bez używania sieci można uzyskać wynik rzędu 5-6 dni. Ale nie masz na co narzekać. Smartphone z androidem trzyma 1-2 dni. O2 w ciągłej transmisji sieciowej udało mi się wykończyć w kilka godzin.
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz
Witam

Jestem poczatkujacy na tym forum ale mam nadzieje ze mi pomozecie
Chce wgrac rom, robiac wszystko tak jak w opisie i po kliknieciu na "detect" nic dalej sie nie dzieje, kompa mam z windows 7 po wrzuceniu wszystkiego tylko mam takie info w okienku:

Select Contents file is incorrected. 3
[Setup] Windows XP
[Setup] Download Ram Size :41777920 bytes,(39 MB)
OnDeviceChange \\?\USB#VID_04E8&PID_6619#5&2b206c2b&0&4#{25dbce51-6c8f-4a72-8a6d-b54c2b4fc835}
Odpowiedz
Zakładam, że korzystasz z tej instrukcji:
Kod:
http://www.modaco.pl/Thread-How-To-Wgrywanie-ROMu-w-Samsung-Omnia-2-i8000
i prawidłowo dobierasz wszystko do systemu (32/64-bit).

Prawdopodobnie:
1. Zapomniałeś o sterownikach Samsunga lub masz niewłaściwą wersję (dla 32-bit XP),
2. Nie uruchamiasz programu jako administrator,
3. Coś jest nie tak z plikami, które pobrałeś.

Sugestia:
1. Pobierz rom ponownie i upewnij się co do sumy kontrolnej
2. Sprawdź wszystko krok po kroku, zgodnie z instrukcją
Odpowiedz
(01-15-2012, 06:32 PM)waldemarz napisał(a): kompa mam z windows 7

x86 czy x64 - bo to zasadnicza różnica.

<p><br></p>
Odpowiedz
Windowsa 7 mam x86
Odpowiedz
No to działaj według instrukcji dla Windows 7 32-bit.
Odpowiedz
Jak ustawić opcje w Telefonie i AutoMapie aby na tym Romie szybko łapał sygnał?

A w ogóle aby złapał musi być włożona karta sim?
Odpowiedz
Bez karty sim GPS nie działa. Ten typ tak ma.
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
O2 bardzo słabo łapie fixa pierwszy raz.
Jak kolega wyżej napisał, ten typ tak ma.
.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości