W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 21 głosów - średnia: 3.76
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
xwkk5 2 3 6 plk checkrom revolution hd™ 4

[ROM] [XWKK5][2.3.6][PLK] CheckROM Revolution HD™ 4
Wystarczy wejsc w CWM kombinacja klawiszy i tam masz opcje backup and restore wchodzisz w to i tam tworzysz, mozna tez wejsc w CWm z poziomu wlaczonego normalnie fona w cwm i tam tez jest w dziale backup stworzenie kopii. Bootloader bedzie pasowal do kazdego tylko nie wiem jak jest z nim przy romach z androidem 4.0... Ale w 2.3.. nie ma problemu z nim.
Jak z poziomu wlaczonego telefonu to wchodzisz z menu w CWM i masz zakładkę backups i masz pierwszą opcję -backup(create a new backup), wpisujesz nazwę kopii, fon się restartuje i tworzy kopię i tyle.
Odpowiedz Google Chrome Windows Vista
czy ma ktoś jakąś instrukcje wgrania tego romu?ja mam 2.3.6 i nie wiem czy pójdzie mi na tym.proszę o odpowiedź bo jestem świerzakiem w tym temacie.
nie lenistwo tylko jestem nowy i nie wiem gdzie mam szukac.

edytował ten post dnia 01-10-2012 o godz. 07:00 PM ponieważ:

Wszelkie instrukcje są na forum więc wystarczy przeszukać.
Za lenistwo można warna dostać!!

Uważaj to było post pod postem więc uważaj ostrzegam i połączyłem.

Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Eeeee to nie takie skomplikowane, w dziale z romami jest sposób jak go zainstalować.
Jest też opcja szukaj itd. ale proszę http://www.modaco.pl/Thread-How-To-Zmian...-przez-CWM
Pamiętaj zrobić backup najpierw.
.

Odpowiedz Opera Linux
Wgrałem go wg.instrukcji przez CWM,zrobiłem bickup.
Jak bezpiecznie dogrywać z tej kuchenki aby nie zrobiła psikusa w postaci bootloopa i co zrobić gdyby jednak zrobiła.
Proszę o jakiś opis jeżeli to możliwe.
Jeszcze jedno pytanko czy do tego romu dogrywać karnel SiyahKernel v2.6.6i,czy nie ma potrzeby.
Jeżeli ładnie działa to robimy bakapa tego co teraz mamy.
Potem bawimy się kuchenką i po każdym dobrym patencie ja robię znowu bakapa ( nie wszystko na raz bo łatwiej rom zawalić).
Jeżeli bootloopa załapiesz to wchodzisz przy starcie do recovery i bakapa odzyskujesz.
Miodzio ładnie śmiga wsio.Wink

ps. warto dograć z kuchenki szybsze łapanie GPS, ta funkcja wręcz zdumiewa.
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
Jeżeli można to jeszcze proszę króciutko, jak z recovery zrobić bickup.
Jak się nazywa ta aplikacja do szybkiego łapania GPS?
Co byś jeszcze proponował dograć tak na dzień dobry?
Musisz mieć dograny CWM z tym kernelem CF-Root
W opcjach CWM jest możliwość zrobienia bakapu.
Do GPS to nie aplikacja tylko updejt CWM który dogrywasz z KitchenPro który jest zawarty w romie.
Updejt to utilities/FasterFix a resztę musisz sam wyeksperymentować.
.

W KitchenPro kliknąłem FasterFix pojawił się ikona kwadrat + zielona strzałka od góry i nic się nie dzieje,coś trzeba jeszcze zrobić?
w menu wybrać "apply".
.

Zaznaczam np. Lighting Black pojawia się kwadrat z zieloną strzałką,zaznaczam apply,pobiera jak skończ wybieram instal i wyskakuje komunikat KitchenPro nie uzyskał uprawnień.CF-Root i CWM wgrywałem przed zainstalowaniem tego romu.Rom instalowałem przez CWM.
Czy trzeba dograć jeszcze raz?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości