W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 32 głosów - średnia: 2.72
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wm6 5 x 29005 plk mlm v3 m2d2 toldo edition final

[ROM] [WM6.5.x] [29005] [PLK] MLM_29005_V3_M2D2_Toldo Edition Final

Na poczatku zaznaczę, że rom nie jest mojego autorstwa. Stworzyła go malymon i jeśli ktoś ma zamiar kliknąć tutaj plusa to proszę zrobić to również w profilu autorki.

Rom jest dosyć specyficzny, różni się trochę od innych romów dostępnych tutaj. Jest to taki Lite z Manilką. Jest w nim wszystko co niezbędne do działania Manili, a wywalone wszystko co niepotrzebne i tak:

+Manila 2D 2.0.1919.1432
+Google Maps
+HTC Album
+Audio Manager
+Torch Button
+WiFi Router
+Pim Backup
+M2DCustomizer
+Office Mobile
+Kontakty Samsunga
+JBlend
+psShutXP
+Showcase
+SIPChange
+Shake And Save
+XDA_UC
+1 gra - pasjans
+motyw W7b Premium
+HTCEmu
+Klawiatura Samsung
+sterownik dotyku FTouchSL

...i to wszystko co w romie jest (pomijam standardowe rzeczy typu kalendarz windowsowy czy radio, bo to w romie jest). Reszta do samodzielnej instalacji.

Ikonki wykorzystane w romie (w menu jak i w manili) są autorstwa biernes atrece z xda-dev. Gdyby komuś brakowało rozmów video, należy włączyć dialer samsunga, który jest firmowo wyłączony. Jak to zrobić pomijam, jest na forum.

Screeny:

[Obrazek: screenshot1wsb.png] [Obrazek: screenshot2u.png] [Obrazek: screenshot3jz.png] [Obrazek: screenshot4jk.png]

Rom jest do wyboru w dwóch wersjach różniących się pagepoolem. Jedna wersja ma 8mb druga 6mb. W tej z mniejszym pp jest ciut więcej ramu ale może być mniej stabilna - testujących proszę o info.

Download:

Toldo Edition pagepool 8mb
Kod:
http://www.4shared.com/file/MwCcTTAu/TE_29005_M2D2.html

Toldo Edition pagepool 6mb
Kod:
http://www.4shared.com/file/zXO5kGO7/TE_29005_M2D2_PP6.html

Hasło:

Kod:
modaco.pl

Uprzejmie proszę o nie robienie mirrorów (chcę wiedzieć ile osób pobrało) oraz nie wstawianie romów gdziekolwiek poza forum bez zgody mojej albo malymon'a.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
ZTC widzę brak kalendarza i zegara z OL?
Pozdrawiam

. : Uszczęśliwić kobietę nie jest trudno - o wiele trudniej jest samemu przy tym pozostać szczęśliwym : .
Odpowiedz
Dzisiaj zflashowałem omnie i wgrałem ten Rom. Najpierw z page-pool 6MB później 8MB.
Testując zauważyłem kilka problemów/niedociągnięć.
W wersji 6MB:
*system ma dużo ramu to +
*pod względem aplikacji i wyglądu też +
*podczas pracy w eksploratorze plików/totalcmd/dowolnym programie; potrafi zamknąć ten program i wrócić do ekranu today dlatego -
*PIM Backup to już chyba norma w większości romów potrafi przymulać
*przy przytrzymaniu klawisza startu odpala się showcase +

W wersji 8MB (w dalszej fazie testów):
*system wydaję się dużo stabilniejszy niż (6MB) +
*pamięci ram jest mniej (ok 4 MB) -
*problem z zamykaniem programów nie występuje chociaż zdarza się zamknąć dodatkowy plugin na ekranie Today (M2Dtp)
*brak showcase przy przytrzymaniu klawisza start -
*dość częste wyłączenie się Manilli (wyświetla się Wskazanie uruchamiania TouchFLO) -
Odpowiedz
Tez wgrałem 8MB i manila czesto wylacza sie i nie chce sie wlaczyc az nawet doszlo do tego ze juz sie nie wlaczyla...
Odpowiedz
Nie chcę żeby wyszło że się czepiam, ale Malymon pisał o nowej manilce, a tu widzę nadal 1919. Z tego co znalazłem to jest już wersja 2020.
Odpowiedz
(01-10-2011, 05:55 PM)scooter31 napisał(a): Nie chcę żeby wyszło że się czepiam, ale Malymon pisał o nowej manilce, a tu widzę nadal 1919. Z tego co znalazłem to jest już wersja 2020.

Nie o nowej Manilce, tylko o nowym romie z Manilką. Ta wersja jest stabilna, więc została włączona do romu. Może ewentualnie zrobi się TE_V2, po uwzględnieniu wszystkich uwag. Smile
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz
Nie wiem co wy robicie z tą Manilą że wam się wyłącza. Mam wersję z pp 6 i działa stabilnie. Manila ani razu się nie wyłączyła.
Odpowiedz
Ja też nie narzekam, że się wyłącza manilka. Jest ok. A co do mojego wcześniejszego pytania, zgadzam się że 1919.1432 jest jedną ze stabilniejszych wersji, ale ostatnio testowałem nowszą na romie ock i też jest ok.
Odpowiedz
szkoda że nie ma instalki .exe

swoją drogą można było to napisać
Odpowiedz
Exe nie będzie. Wgrywanie przez GP jest bardziej przejrzyste w wypadku błędów, poza tym, wydaje mi się że szybsze. Inna sprawa że coraz mniej ludzi używa XP na który można zrobić wersję exe.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości