W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 33 głosów - średnia: 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wm6 5 i8000nxxjb1 21889 pl by ryrzy

[ROM] [WM6.5] [i8000NXXJB1][21889][PL] - by Ryrzy
Tak jak zapowiadałem... oddaje w wasze ręce pierwszą - można powiedzieć alphe - wersje ROMu dla Omni 2 i8000 mojego autorstwa...

Ciężko robi się coś na oślep (sprawdzałem go tylko 2-3 razy w ciągu robienia na telefonie) ale myślę że i tak jest nieźle hehe Smile Z Waszą pomocą powinno wyjść z tego niezłe cacko Tongue

Opis:
Usunięto (tyle ile zapamiętałem):
  • Dużo zbędnych plików,
  • Widgety samsunga,
  • Większość dzwonków, został tylko jeden,
  • Gry (zostały tylko 2 domyślne)
  • Audio Note
  • Digital frame
  • DMC
  • Facebook
  • Midomi,
  • Movie editor
  • Podcast
  • Qik
  • RSS
  • SharePix
  • Smart Search
  • SmartConverter
  • SmartMemo
  • SmartReader
  • SmartSync
  • youtube

Zmienione (tyle ile zapamiętałem):
  • Moja Pamięć i Karta Pamięci na odpowiedniki bez PL znaków,
  • Wyłączono powiadomonia o niezaufanych instalacjach CAB i innych plików,

Dodano:
  • MortScript
  • XDA_UC - opis na forum co to jest...
  • cleanRAM v1.9.4
  • DialUpEnablerDisabler v0.5 - Odpowiednik NoData, tylko ładniejszy Smile
  • OpenGL ES 3D drivers v0.258

To na tyle co teraz mi się przypomina Wink

Screeny:

(czekam na czyjeś screeny)

Download (hasło: modaco.pl):

Plik zajmuje 125MB (po rozpakowaniu 170MB), w archiwum jest plik z sumą kontrolną wygenerowaną przez program md5summer.exe

[dl=v0.1]http://rapidshare.com/files/356275778/i8000_v01.7z[/dl]

Mirror (podzielone na 2 pliki):

[dl=Mirror part1]http://www.multiupload.com/6DDMPMXCFP[/dl]
[dl=Mirror part2]http://www.multiupload.com/LV7KJQSRYE[/dl]

ROM wgrywamy oczywiście OCTANS Downloader najlepiej najnowszą wersja v2.14, wybieramy tylko PDA i heja Smile

Oczywiście jak to bywa w custom ROMach dla i8000, nie działa multi lang, więc nie zmieniać języka !!

ROM był testowany 2-3 razy na urządzeniu (osobiście wgrywałem) więc nie powinno być problemów... jednak proszę pamiętać że robicie to na własne ryzyko !!

PAMIETAJ... UŻYWASZ MODYFIKOWANEGO ROMU NA WLASNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ !!
Każdorazowe wgrywanie ROMu możne UBIĆ TWOJ TELEFON !! Zastanów się 2 razy nim to zrobisz...

!! Zaleca się zrobienie kopii zapasowej Mojej Pamieci przed wgraniem ROMu !!
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
No i jak obiecał tak zrobił Smile dzięki CI za romik na I8000, niestety bede go mógł wgrać dopiero w poniedziałek bo kabel zostawiłem w pracy Sad
Ale jestem ciekaw jak się będzie sprawował. Może ktoś zdąży przedemną go wgrać i się podzieli wrażeniami.
Odpowiedz
Może upload'zik na inny serwer bo ten dziadowski rapid na Netii lipnie działa i od 30 minut staram się ściągnąć i nic.
Odpowiedz
Machnę jakiś mirror, ale nie wiem czy dziś zdążę...

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
(02-26-2010, 09:55 PM)Ryrzy napisał(a): Machnę jakiś mirror, ale nie wiem czy dziś zdążę...

Napisz tez jakiej wersji OS użyłeś? Rom oparty jak mi się wydaje jest na JB1 ?
Odpowiedz
Jakbyś zerknął na temat wiedziałbyś wszystko....

Odpowiedz
Jest manila czy nie? Wspominałeś wcześniej że testowałeś ją i działała całkiem nieźle...
Odpowiedz
Nie ma Manili. Zanim zaczniecie zadawać pytania tego typu, przeczytajcie dokładnie pierwszy post. Ryrzy, od zawsze wyszczególnia co jest w romie (z grubsza) a czego nie ma. W tym wypadku, jeśli byłaby Manila, z pewnością Ryrzy poinformowałby was. A Manila "tylko" działała jak to mówił Ryrzy (czyt. trochę muli).
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Jak nie ma to nie ma... A to że muli "trochę" to mi się wydaję, że nie jest źle i może być jak na wersję alfa... Ale szkoda że nie ma jej do testów na większą skalę bo nie ukrywam, że czekałem na ROM z manilą. Ciekawy jestem jak to działa na omnii 2 - oczywiście w wykonaniu Ryrzego Big Grin

PS: czytałem post i jak widać jest tam też kwestia "z tego co pamiętam jest to i to... " ale luz. Poczekam na rom z manilą choć myślałem że to już będzie ten
Odpowiedz
Dodałem mirror,

Tak, brak TouchFlo3D Smile może następnym razem Smile

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości