W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 31 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wm6 5 x 23699 plk by mlm quot cube m2d2

[ROM] [WM6.5.X][23699] [PLK] by MLM "Cube" M2D2
[WM6.5.X][23699] [PLK] by MLM "Cube" M2D2
ROM: WM 6.5.X PLK (dolna belka),

Rom zoptymalizowany pod kątem dzialania nawigacji. Stabilny i szybki jak na dolnobelkowca.

System automatycznie rozpoznaje i konfiguruje karty SIM „wiodących operatorów”.

Wersja M2D2 (uwzględniająca sensowne sugestie użytkowników):
Usunięte:
- wprowadzenie do Windows Mobile
- widgety WM
- Marketplace
- Windows Live
- Microsoft My Phone
- tematy WM poza standardowym CB
- trochę innych zbędnych rzeczy...

Zmienione:
- barwy M2D2 Smile
- build systemu z linii 236... (ostatni z serii, bardziej energooszczędny, niż 29xxx)
- animacje i dźwięki startu i zamykania systemu
- welcomehead na... nietypowy Smile
- ikony by Mostostal ("Cube")
- dialer na czarny
- dodane tematy Lioryte Black i Pure black 3
- brak kalibracji ekranu
- aparat z nazwami zdjęć wg Pakko777 (data i godzina), wywoływany przytrzymaniem przycisku aparatu
- Moja Pamiec i Karta Pamieci zamiast Moja Pamięć i Karta Pamięci (instalacja programów WWE)
- wygląd SmartLock
- BluetoothIconNotifier (wyświetlająca się ikona aktywności BT)
- funkcje dodatkowe przycisków: przytrzymanie menu start = ShowCase, przytrzymanie przycisku sprzętowego "menu" = Menedżer Zadań, pozostałe opisane w tekście Smile

Aplikacje:
- Opera Mini przypisana zakładce Internet w M2D2
- Microsoft Office 2010
- One Note 2010
- Notatki (podręczny notatnik do zapisu palcem lub rysikiem)
- Pasjans
- Lockscreen
- Podstawowe aplikacje z Omni Lite (dialer /domyślnie wyłączony – obsługuje videorozmowy/, książka telefoniczna, spis połączeń, zegar, kalendarz, Radio FM)
- Samsung keyboard, keypad i phonepad, zmieniane standardowo, zawierają T9
- SDK_Certs
- Advanced Config (konfigurator systemu)
- JBed (Java do gier)
- HTCEmu (niezbędny do uruchomienia niektórych programów
- MortScipt (niezbędny do uruchomienia niektórych programów)
- psShutXP (restart systemu – programowy soft-reset)
- Total Commander PL (wywoływany z menu lub przyciskiem menu – prawym górnym)
- DialUp EnablerDisabler (ładniejszy wariant NoData – blokowanie niechcianych transmisji)
- Shake and Save (zrzuty ekranu do pliku graficznego w 4 popularnych formatach)
- TorchButton – przycisk latarki („podpięty” również pod krótkie naciśnięcie włącznika aparatu)
- Kalkulator z HTC
- CommManager (menedżer połączeń z HTC)
- WiFi Router (udostępnianie internetu przez WiFi)
- Nowe Xtra-GPS
- GPS - fix dla AM (w tym port GPS ustawiony domyślnie na COM3)
- Showcase - zamykanie aplikacji przez wciśnięcie „X”
- .NET CE 3.5,
- RegEdit (dla "dłubaczy")
- CleanRAM
- ClearTemp
- XDA_UC - automatyczna instalacja plików *.cab po wgraniu systemu lub HR
- mod eksploratora plików (dodane m.in. ułatwienia sortowania)
- rozszerzone opcje menu obsługi sms i mms

"Kostki" najpopularniejszych programów zaimplementowane w systemie, w razie potrzeby można je sobie dobrać ze wstawki Mostostala w tym wątku - jeśli komuś podoba się "Cube", to klikać punkty dla Mostostala:
Kod:
http://www.modaco.pl/showthread.php?tid=1433
Pewnie coś jeszcze się znajdzie... rom zawiera sporo modyfikacji, które będą podstawą dla jego pochodnych (masza2 Smile )

Screeny:
[Obrazek: screenshot1hd.jpg][Obrazek: screenshot2lj.jpg][Obrazek: screenshot3v.jpg]
[Obrazek: screenshot4eb.jpg][Obrazek: screenshot5jg.jpg][Obrazek: screenshot7x.jpg]
[Obrazek: v3skin.jpg][Obrazek: cuberam.jpg][Obrazek: welcomehead96rok.png]

Rom wydany z okazji rocznicy mojej bytności na modaco.pl, z podziękowaniem dla moich wzorców i nauczycieli. Smile

Linki:
Kod:
http://www.mediafire.com/?8d6q2odye1c9s3l
Kod:
http://www.4shared.com/file/74zQ3z8w/MLM_23699_M2D2.html
Kod:
http://hotfile.com/dl/97822183/644d592/MLM_23699_M2D2.zip.htm

Rom wgrywasz na własną odpowiedzialność itd...

Podziękowania dla wszystkich, którzy zaangażowali sie w powstanie finalnej wersji romu na bazie 23699, a w szczególności dla Ryrzego, Toldo i Wall-E'go

Uwagi, jak zawsze, mile widziane... Nie musisz klikać "+", jeśli Cię na to nie stać, niegrzeczne dziewczynki podobno nie zasługują na dobrą reputację... chyba, że rom Ci się naprawdę spodobał, to trudno... Smile
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz
nie ma linków do pobrania
Odpowiedz
Zapowiada się ciekawie Dodgyz miłą chęcią go przetestujęWink
Pomogłem ? Kliknij w odpowiednie miejsceRolleyes
Odpowiedz
jak narazie miodzio Smile jestem mile zaskoczony.
na chwile obecna pojawil sie jedynie problem z wifi, siec byla widoczna ale nie chcial laczyc (siec niezabezpieczona) - problem rozwiazany.
poza w/w problemem narazie nic sie nie dzieje, zobaczymy jak bedzie dalej, czy tak jak MLM29005V3 przy wiadomosciach bedzie szalal (problem / zawieszanie przy probie wyslania jesli ginie zasieg)

pozdrawiam i milej, owocnej dalszej pracy nad romami
Odpowiedz
Witam! W wersji M2D2 fajnie by bylo gdyby były na ekranie Home Manilki informacje o nieodebranych połączeniach i SMS i e'mailach ! tego własnie mi brakuje a nie umie tego dorobić reszta jak na razie super!
Odpowiedz
Trzeba dograć i skonfigurować HS++ (w wątku MLM_29005_M2D2) lub pasek iPhone dla WM, trzeba troszkę poszukać, choć nie wykluczam uzupełnienia jednej z pochodnych wersji tego romu taki element. Cieszę się, że rom się podoba. Smile
Odpowiedz
Jestem za takim uzupełnieniem jako laik w tych sprawach i juz z góry dziekuje!
Odpowiedz
heyaSmile

Na początku to Wszystkeigo Najlepszego ;-) <piwo>SmileSmileSmile

czy w tym romie można jakos doinstalować bt audio fix i uruchomic przycisk na sluchawkach BT do wybeirania glosowego ?

[ot]
Zastanawia mnie dlaczego nikt w nowych romach tego nei robi, przecież to zwiększa funkcjonalność telefonu. Czy to ma wplyw na dzialanie/zawieszanie się czegoś innego ? Co jest przyczyna tego, ze rzadko kto to implementuje. (na modaco tylko 2 kucharzy (PDshee i Khuanhai) i przestali juz pichcić romy dla i900 bo pozmieniali telefonyWink

A niewiele (jak czytam) jest telefonów, które w taki sposob obsluguja sluchawke BT;-) Funckja juz nei raz mi sie przydala (romy Khuanhai z modaco) np. w samochodzie i nawet dobrze sie sprawdza. Czasami zdarzy jej sie nei zadzialac - trzeba drugi raz naciskac przycisk na sluchawkach, ale to nie przeszkadza tak bardzo ;-)
Fajnie by było, gdyby był polski rom z taką funkcją ;-)
[/ot]

Bardzo ładnie wygląda ten rom.

Pozdrowionka.
Odpowiedz
Sprawdź, jak będzie Ci chodził ten Voice Commander, którego używasz na romie PhDee... Rom posiada implementację bt-fix, ale nie ma interfejsu, bo tester poszukiwany... Ktoś się tu deklarował, prawda? Jeśli wszystko pójdzie dobrze, Cameleon 2 będzie w pełni obsługiwał Twoją słuchawkę... Smile
Odpowiedz
Mam pytanie o odsłuchiwanie dzwieku przy uruchamianiu budzika po wgraniu romu mozna odsłuchać jaki dzwiek wybrać na budzik ale nie wiem dlaczego po jakims czasie znowu chce ustawic budzik i wybrac dzwięk to juz żadnego nie mozna odsłuchać. Po Hard resecie znowu mozna odsłuchać.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości