W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wm6 5 nitrorom q1

[ROM] [WM6.5] Nitrorom Q1
Witam postanowiłem pogrzebać coś na kuchence na 6.5 długo nad tym siedziałem ale się opłaca .

Jest to Nitrorom Q1 nowa seria build 23017 i ładnie wygląda.

Dodałem:
Avenced Configuration
Clean Ram
Foxi Reader
M2d
Nitrogena
marektplace
office mobile
Java
Opere Mobile
PaShutXP
Total Comander
Pocket Rar
i jeszcze kilka dupereli

[Obrazek: 200801011307500019111g.jpg][Obrazek: 200801011308100020111g.jpg][Obrazek: 200801011308300021111g.jpg]

[Obrazek: 200801011308570022111g.jpg][Obrazek: 200801011311200023111g.jpg]

Uwaga wrzuciłem na serwer sam plik .pda (mam wolnego neta i całosć by się 2 dni wrzucała i można spokojnie samego go wgrywać przez Grandprixa)

Kod:
http://www.mediafire.com/?nieyuq1jvmy

Podziękowania
Dla Łukasza za pliki
Dla Mietasa za pomoc

[Obrazek: 33919.gif]

Odpowiedz Internet Explorer Windows Vista
wygląda bardzo fajnieSmile popróbujemy. teraz tylko popracuj nad wolnym RAMem i będzie pięknie Smile
A jeśli wolno mi ponarzekać na dobór wgotowanych aplikacji...
Advanced Configuration fajnie, bo się przydaje. Clean Ram to samo. Foxit reader nie korzystam, dla mnie czytanie pdf na takim ekranie (czyli ciągłe przewijanie) zakrawa na masochizm. M2D?? Nie lubię.. no ale mniejsza. Nitrogen rewelacja, bo nie ma nic lepszego. Marketplace lubię, office mobile mniej, znam lepsze pakiety. Java.. w życiu nie korzystałem poza rozkładami jazdy.. Opera Mobile - rzecz obowiązkowa. PsShutUp bezdyskusyjnie musi być. Total Commander... jakoś bardziej polubiłem Resco Explorer, jest bardziej palcolubny. PocketRar.. wolę zipa.

w każdym razie dzięki za Twoją pracę Smile I powodzenia w rozwijaniu ROMu Smile
Adaho0_
Spojrzał Bóg na posty nasze, usiadł i zapłakał...

Lepiej zostać na lodzie niż wdepnąć w g... , ślisko tak samo ale za to pachnie zdecydowanie lepiej.
Odpowiedz Firefox Windows 7
Adaho0 to chyba przez dialer jest tak mało ramu...a tak to wszystko spoko działa idealnie zero zwiech tylko gdyby nie rosyjski dialerTongue
Odpowiedz Google Chrome Windows XP/2003
Dzieki za opinie napewno sie przydadza przy robieniu nastepnego romu, jak znajdzecie jakies bugi to dajcie znac, to fakt mi sie tez nie podoba ta ruska klawiatura, zapraszam do testów.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
znalazłem jeden bug nie da się zainstalować dodatkowej klawiatury;(...Ja korzystam z EZinput a na tym romie nie działa ;(
znalazłem małe przeoczenie chybaTongue trzeba po zainstalowaniu wyłączyć w M2D automatyczną aktualizacje pogodySmile 1 zł mi z konta pociagneloTongue
Odpowiedz Google Chrome Windows XP/2003
Niedługo bedzie poprawiona wersja Winki moze sie pokusze o jakos lite Wink

Odpowiedz Internet Explorer 7 Windows Vista
niestety ze względu na to że nie da się innej klawiatury zainstalować musiałem zmienić rom...Tak to bym został przy nim bo naprawdę działa bardzo dobrzeSmile
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
(07-04-2010, 06:01 PM)fkamcio napisał(a): niestety ze względu na to że nie da się innej klawiatury zainstalować musiałem zmienić rom...Tak to bym został przy nim bo naprawdę działa bardzo dobrzeSmile
należy skasować plik Sip Listener z Autostartu (/windows/autostart) i zrobić zrobić SR

imożna zainstalować klawiaturę
pomogłem?
daj plusa
Odpowiedz Opera Windows XP/2003
tak? zaraz sprawdzę jeśli zadziała to nie wiem jak Ci będe dziękowałTongue

no i d..a
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Cieszę się ze przybywa userow mojego roma,Smile

Odpowiedz Safari MacOS

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości