W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 21 głosów - średnia: 3.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wm6 5 jh1 walle moddedstock normal 1

[ROM] [WM6.5][JH1] WallE ModdedStock Normal 1.0
ROM: I8000NXXJH1 WM 6.5 PLK
Typ: Normal
Nazwa własna: WallE [JH1] ModdedStock Normal 1.0
Status: RC

Zanim w ogóle pobierzesz ROM, przeczytaj informacje o nim.

Jest to zmodyfikowany stockowy ROM I8000NXXJH1.
ROM zawiera WSZYSTKIE funkcje i programy jakie zawierał oryginał. Usunięte zostały tylko naprawdę zbędne lub nadmiarowe pliki. ROM został również tak przekonfigurowany by oszczędniej dysponował pamięcią RAM oraz pamięcią na urządzeniu. Wygląda całkowicie jak ROM stockowy, ale zachowuje się dużo żwawiej niż oryginał.

[Obrazek: 14k8pcl.png] [Obrazek: tan1q9.png]

Pamięci urządzenia po romowaniu i HR:
  • Pamięć urządzenia - ok. 174 MB
  • Pamięć RAM - w zależności od używanej nakładki na Today, bez nakładek (pusty Today) ok. 95-85 MB
    Po wyłączeniu graficznych nakładek Samsunga mamy do dyspozycji dodatkowe MB w RAMie.

Usunąłem:
  • Zbędne lub nadmiarowe pliki
Dodałem/zmieniłem:
  • Monitor przesyłanych danych ("Monitor GPRS")
  • Sterowniki OpenGL ES 3D
  • SMI WM Pro SDK Redist
  • HTCSensorSDK (HTCEmu)
  • SDKCerts
  • HTC TaskManager
  • XDA_UC (więcej informacji)
  • Wraz z XDA_UC dodany został bardzo poręczny Menedżer zadań
  • Włączony dostęp do ustawień Windowsa
  • Włączona opcja zamykania "X"-em
  • Wyłączona startowa kalibracja ekranu
  • Wyłączony monit certyfikatów

ROM
W paczce: Eboot, CSC, PDA, Phone i dodatkowo OCTANS Downloader.
Zalecam wgranie: Eboot, CSC, PDA
Tak na marginesie... Po romowaniu sugeruję zrobić więcej niż jeden Hard Reset... Napewno nie zaszkodzi a pomóc może.
Kod:
http://www.multiupload.com/SPXQJ3H1YS

Hasło do archiwum:
Kod:
eOmnia.net

Podziękowania:
Angelus - za kilka "drobiazgów" Big Grin
<p><br></p>
Odpowiedz
Lite na dolnej belce! Lite na dolnej belce! Popyt będzie jak będzie podażTongue A tak na serio, zmajstrowałbyś coś takiego?
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
ja wypróbuje w wolnej, jakoś dolna belka mi nie podchodzi, wg mnie wcale nie jest wygodniej
Odpowiedz
Ja tez jestem za dolna belka polecam przerobic ROM JH2, bateria ladnie trzyma i beleczka na dole.
Odpowiedz
ja akurat jestem zwolennikiem górnobelkowych i cesze się ktoś to robi

rom całkiem sympatyczny ale ;p zawsze jest jakieś ale kwestia gustu a o tym sę ne dyskutuje
pożera sobie trochę ramu nie mam ustawnego żadnego todeya i po czasie ram spada do ok65MB w niczym to nie przeszkadza ale tak gwoli informacji

ogólnie śmiga bardzo fajnie i stabilnie

czekam na wersję lite albo takę bez tych pirdół samasungowskich
ogólnie narazie go zostawiam bo szybki

dobra robota WallE
Odpowiedz
Owszem, RAM spada podczas normalnego używania do ok. 60 MB i baaaaaaaardzo rzadko przekracza tą granicę - a jeśli już to nawet ładnie oddaje RAM do tej granicy. Jak na ROM prawie stockowy uważam to za wynik co najmniej dobry, szczególnie, że używam Samsung Today Smile

Niestety. Spadek RAMu jest rzeczą normalną i nie wiem czy znajdzie się taki cudotwórca, który zapewni utrzymanie RAMu na ilości post Soft Resetowej Big Grin

Co do ROMu lżejszego... Planuję we wikend lub na początku następnego tygodnia zapodać jakiegoś Lajta... może również UltraLajta...
<p><br></p>
Odpowiedz
ja się absolutnie tego ramu nie czepiam Wink
no jak lajcik wyjdzie to normalnie nie nadążę testować ;p
Odpowiedz
Taka sama wersja (czyli stock bez smieci), ale w wersji z dolna belka (np. na JH2) jest w planach?

Odpowiedz
Testuje rom od ok tygodnia, dla mnie idealny, korzystam z samsung today i działa elegancko. Do tego ten menadzer zadan w prawym gornym rogu bardzo dobrze sie spisuje. Dzieki.
Odpowiedz
w końcu i ja znalazłem czas na wgranie tego romu, wszystko chodzi dobrze, powiedziałbym że nawet lepiej niz na wcześniej wgranym romie Barra, po wgraniu wszystkiego co mi potrzebne zostało mi 123 MB wolnej pamięci ROM a pamięć RAM w trakcie użytkowania waha się od 65-70 MB (bez dialera Samsunga)
naprawdę dobra robota Wall-e Smile

ps. dziwne ale o wiele szybciej GPS łapie mi fixa i mam lepsze wartości VDOP i HDOP w BeeLineGPS, mimo tego że Phone i ustawienia GPS są te same co w poprzednim romie
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości