W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 37 głosów - średnia: 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wm6 5 3 i8000nxxjh2

[ROM] [WM6.5.3] i8000NXXJH2
Jeszcze cieplutki... prosto z serwera samsunga, kosztował mnie 5 ojro Smile Ale mamy go Smile
Szybki przegląd... bez większych zmian, poza jedną dosyć ważna... działa już poprawnie menu XTRA

W archiwum nie ma csc z polakiem, ale można użyć bez problemu z ROMu XXJF5

Screens:
[Obrazek: screen04a.th.jpg][Obrazek: screen03e.th.jpg][Obrazek: screen02m.th.jpg][Obrazek: screen01s.th.jpg]

Pliki:
Eboot_I8000NXXJH2_HW_40.eb0
I8000XEEJH2.csc
PDA_I8000NXXJH2_HW_40.MST
Phone_I8000XXJF1.bin

Download (hasło: modaco.pl):
Kod:
http://www.multiupload.com/6G77AR6HBZ

mirror
Kod:
http://www.omniasoft.hmax.pl/plikownia/Omnia-2---Romy-fabryczne/I8000NXXJH2/I8000NXXJH2.7z/
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
aaaaa się męczę ze ściągnięciem G2..... ale cierpliwość popłaca Big Grin

EBOOT H2???
Odpowiedz
dodany link

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
czy ja dobrze pamiętam, że w WM 6.5.3 nie można ustawić wyłączania aplikacji X ?
Odpowiedz
To jest najpewniej na sztywno ustawione w rejestrze. Można zyskać nad tym kontrolę instalując program Ameba.
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
tak ale "Karta pamięci" oraz "Moja pamięć" trąci powolnym samobójstwem Cool co 2 aplikacja mi karty nie widzi...

qrcze nie mogę zmienić nazwy mojej pamięci... karte zrobiłem "Karta pamieci" ale pamięci wewnętrznej nie chce się zrobić ?-?
nawet sktools wysiadł...
Odpowiedz
Udało mi się zainstalować i podoba mi się zmiana z górnej belki na dolną, ale zginęły mi niektóre widgety oraz coś się zacina z internetem. Bardzo często wyświetla mi komunikaty o niedostępności strony, czemu tak się dzieje?
Przeskoczyłam z JE2 na JH2, może coś powinnam jeszcze dodać?
Czasem też pokazuje mi się pusta tapeta z motywu i nie powraca pierwsza strona.
Chciałabym też żeby były widgety co miałam poprzednio choćby pogoda, znajdzie się jakaś rada?
Huh
Odpowiedz
Może spróbuj zrobic HR (pamiętaj ze stracisz dane)

Odpowiedz
A i jeszcze jedno!
W ekranie powitalnym pojawia się logo Orange !?
Poprzednio jak instalowałam inny ROM witał się samsung, a teraz wpadło Oragne
czyli by doprecyzować na początku jest napis Samsung Omnia II później melodia i logo Orange, następny ekran Windows i dalej normalnie.
Czyżby w pamięci jakieś ustawienia z Orange zostały? Już dwa razy zmieniałam ROM.

- HR pomogło, ale nie do końca,
faktycznie przywróciło ikony widgets, ale po włączeniu ich - głównie zwracam uwagę na pogodę lub - pobierz więcej , to oprócz pokazania się czystej tapety nic się nie dzieje, ginie cała pierwsza strona z wybranych ustawień SamsungWidgetPlus, tak jaby nic tam nie było, fioletowa tapeta i pusto, zero reakcji.
Dopiero po ponownym wejściu w ustawienia i wybraniu SamsungWidgetPlus powraca to ustawienie, ale niestety widgety nie działąją
Odpowiedz
a jaki plik CSC użyłaś (rozumiem z poprzedniej wypowiedzi że to koleżanka, nie kolega? Smile ) Jeśli ten z archiwum to użyj tego:
Kod:
http://rapidshare.com/files/406069727/CSC_I8000NXXJF4.7z.html
Wybierz XEO czyli poland i powinno być wszystko GIT Smile

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości