W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 74 głosów - średnia: 3.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wm6 5 28230 pl 4 wersje

[ROM] [WM6.5][28230][PL] - 4 wersje
Mam pytanko odnośnie tego romu a mianowicie w Buildzie 28205 by Ryrzy występował problem z SPB Keyboard W tym nowym 28230 ktoś sprawdzał czy ten program poprawnie działa? Z góry dzięki za odpowiedz.
Odpowiedz
Witam może ktoś wrzucić skreny ? bo na stronie głównej nie ma. i czy ten rom jest szybszy względem 21889? Ten rom ma belkę na dole?
Odpowiedz
Dzisiaj zauważyłem że w ogóle nie wyświetla info że ktoś dzwoni, wszystko wróciło do normy po restarcie ale mam pytanie czy bo używam s2u2 i działa dobrze ale jak go wyłączę to nie mam żadnego info że ktoś dzwoni tylko muzyka i wibracja plus info w taskbar i tyle żadnej chmurki systemowej.

Winna okazała się włączona opcja w s2u2 zastąp blokadę systemową w 6.5 po odznaczeniu na razie nie ma problemów.
[Obrazek: cm3i.png]

| CyanogenMod 9 ★ 4.0.3 ★ | Semaphore ICS 0.8.1 | VoodooSound | BLN |
Odpowiedz
(02-24-2010, 09:05 AM)Artii napisał(a): P.S. jak mam wam udowodnic to ze mi tyle trzyma bateria? bo ja nie mam pomyslu Sad jak naladuje w niedziele to tak w pitek wieczorem sobota rano musze ladowac bo 7% tylko Sad jak mam udowodnic?

Hmmm..., jest sposób żeby mnie przekonać i jednocześnie udowodnić nam wszystkim, że masz inny telefon i baterię, niż my wszyscy. Smile

Musiałbyś zainstalować na swoim fonie programik AE Button Plus jest tutaj, przypisać pod jakiś przycisk, funkcję "Status urządzenia".

Naładuj baterię na maksa i zrób nam screen-a ze statusu jak przekroczysz 5 dni Tongue
W statusie jest zapisywana godzina i dzień ostatniego zasilania baterii, oraz czas pracy telefonu, od czasu ostatniego zasilania....,jak zobaczę u Ciebie 5 dni od ostatniego ładowania i jakieś 7,5 h pracy, to uwierzę Big Grin
[Obrazek: pc_capture2.png]
Pomogłem? Wstawiłem fajny program? Podreperuj moją reputację Big Grin
Odpowiedz
A co to ten status urządzenia? Jak to jest w SPB MS to sobie dam spokój bo nie lubię tego ale jak to jest jakieś zewnętrzne to bym sobie z chęcią srawdził.
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
avalon spoczko Smile ej jeszcze jedno Ryrzy czemu nie dziala ikonka internetu w m2d ? tapniecie nic nei daje mge godzine klikac i nic si enie uruchamia xD
Odpowiedz
(02-25-2010, 01:08 AM)Artii napisał(a): avalon spoczko Smile ej jeszcze jedno Ryrzy czemu nie dziala ikonka internetu w m2d ? tapniecie nic nei daje mge godzine klikac i nic si enie uruchamia xD

doinstaluj sobie opere, bo Ryrzy nie wgotowuje opery w rom.
Następnie ustaw przez M2Dcustomizer odpowiednią ścieżkę do zainstalowanej opery.
Telefon: SGH-i900 Omnia
Rom: Test i900SAID2/21054M by Ryrzy
RadioRom: i900PUJA1
Udało mi się tobie pomóc?
Kliknij [Obrazek: thumbsup.gif], to nic nie kosztujeWink
Odpowiedz
(02-24-2010, 09:53 PM)avalon napisał(a):
(02-24-2010, 09:05 AM)Artii napisał(a): P.S. jak mam wam udowodnic to ze mi tyle trzyma bateria? bo ja nie mam pomyslu Sad jak naladuje w niedziele to tak w pitek wieczorem sobota rano musze ladowac bo 7% tylko Sad jak mam udowodnic?

Hmmm..., jest sposób żeby mnie przekonać i jednocześnie udowodnić nam wszystkim, że masz inny telefon i baterię, niż my wszyscy. Smile

Musiałbyś zainstalować na swoim fonie programik AE Button Plus jest tutaj, przypisać pod jakiś przycisk, funkcję "Status urządzenia".

Naładuj baterię na maksa i zrób nam screen-a ze statusu jak przekroczysz 5 dni Tongue
W statusie jest zapisywana godzina i dzień ostatniego zasilania baterii, oraz czas pracy telefonu, od czasu ostatniego zasilania....,jak zobaczę u Ciebie 5 dni od ostatniego ładowania i jakieś 7,5 h pracy, to uwierzę Big Grin
To nic nie da bo data i godzina dotyczy pełnego naładowania akumulatora. Sprawdź sam jeśli nie wierzysz w nastepujący sposób: podepnij na 5 minut kablem do komputera i odepnij - czas i data ładowania się nie zmienią. Może po prostu user podpina kabel często do synchronizacji do komputera i nie wiem, że w tym czasie Omnia się ładuje.
!!! Nie pomagam na PW od tego jest forum !!!

Odpowiedz
(02-25-2010, 12:22 AM)Toldo napisał(a): A co to ten status urządzenia? Jak to jest w SPB MS to sobie dam spokój bo nie lubię tego ale jak to jest jakieś zewnętrzne to bym sobie z chęcią srawdził.

Opcja dostępna w AE Button Plus, więc tylko ten programik trzeba zainstalować - bardzo przydatny zresztą i działający na 100% z 28230

(02-25-2010, 07:40 AM)simono napisał(a): To nic nie da bo data i godzina dotyczy pełnego naładowania akumulatora. Sprawdź sam jeśli nie wierzysz w nastepujący sposób: podepnij na 5 minut kablem do komputera i odepnij - czas i data ładowania się nie zmienią. Może po prostu user podpina kabel często do synchronizacji do komputera i nie wiem, że w tym czasie Omnia się ładuje.

Podczas połączenia do PC bateria się nie ładuje, więc sposób jest ok Smile
Pomogłem? Wstawiłem fajny program? Podreperuj moją reputację Big Grin
Odpowiedz
(02-25-2010, 10:25 AM)avalon napisał(a): Podczas połączenia do PC bateria się nie ładuje, więc sposób jest ok Smile
Teraz to mnie załamałeś bo moja jakoś się ładuje i wszystkie się ładują (dziwne, że jak podepniesz w trybie active sync to od razu ikonka od baterii się zmienia z pokazywania stanu na ładowanie). Może Ty używasz cały czas trybu pamięci masowej bo wtedy tylko po podłączeniu do PC się nie ładuje.
!!! Nie pomagam na PW od tego jest forum !!!

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości