W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 74 głosów - średnia: 3.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wm6 5 28230 pl 4 wersje

[ROM] [WM6.5][28230][PL] - 4 wersje
pierwsze spostrzezenia po instalacji: bardzo SZYBKI w porownaniu do poprzednika 28205 m2dc en.

Pzdr
dj.vadim
----------------------------------------------------
Tel: SGH-i900
Rom: i900SAID2/28230 PL M2DC by Ryrzy
RadioRom: i900JCIC2

Odpowiedz
Ja poprosił bym Office w cab na 2010 , nie mogę wyszukać odpowiedniego , ten co mam to beta 2010 i wywala errory Undecided
Odpowiedz
witam dalej jest problem z wideo kamera jak w 28205 (fokus dokładniej chodzi o makro i twarz )
i jeszcze jeden nie da się wyrównać ekranu dopiero po restarcie da się cokolwiek zrobić ale ekranu nie ustawiłem pozdrawiam
Odpowiedz
romik szybki, oprócz wspomnianego buga w aparacie (czcionka) wszystko chodzi jak należy
[Obrazek: buttonRapideo.png]
Odpowiedz
Hej Ryrzy. Dzięki za wspaniałe ROMy. Czy a jeśli tak to kiedy przewidujesz 28230 w wersji angielskiej?
Odpowiedz
Pytanie do tych co wgrali M2DC: jaki jest stan pamięci ram po 24h uptime'u?
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Wyszło googlemaps 4.0 pewien czas temu. Z wbudowanym buzzem oraz w pełni działające na ostatnich bulidach. Było by wręcz wybornie gdybyś sam przetestował i wgotowywał w romiki.
Odpowiedz
Mam jeszcze jedno pytanie:

Czy moge wrzucić jakies inne pliki szybko uruchamiające zamiast np tych w Touch FLo głównych Czyli:

Kolejna rzeczą jest to: Jak wgrywacie Filmy 700MB do Omni? Bo u mnie idzie to tak że chyba cały dzień by sie wrzucał film Sad

Noi jedno spostrzerzenie, Bardzo długo uruchamia mi się TouchFLO stoi w miejscu na napisie: "Wskazanie uruchamia TouchFLO"

i jeszcze jedno mimo tego ze mam ustawiony aby gasił się wyświetlacz po 10 sek, to ani nie blokuje ani się nie gasi...
???
Odpowiedz
(02-20-2010, 01:25 AM)warson napisał(a): Mam jeszcze jedno pytanie:

Czy moge wrzucić jakies inne pliki szybko uruchamiające zamiast np tych w Touch FLo głównych Czyli:

Kolejna rzeczą jest to: Jak wgrywacie Filmy 700MB do Omni? Bo u mnie idzie to tak że chyba cały dzień by sie wrzucał film Sad

Noi jedno spostrzerzenie, Bardzo długo uruchamia mi się TouchFLO stoi w miejscu na napisie: "Wskazanie uruchamia TouchFLO"

i jeszcze jedno mimo tego ze mam ustawiony aby gasił się wyświetlacz po 10 sek, to ani nie blokuje ani się nie gasi...
???

Przelacz USTAWIENIA-POLACZENIA-TRYB POLACZENIA i tu ustaw na pamiec masowa/wybierz karta lub moja pamiec/ czyli tam gdzie chcesz umiescic film i wszystko szybko smiga. Film 700 MB ok 3-4 min co do wyswietlacza u mnie wszystko dziala ok wiec poustawiaj dobrze a napewno zadziala.Wersji z manillą nie testowalem wiec nie wiem jak sie zachowuje
Odpowiedz
(02-20-2010, 01:25 AM)warson napisał(a): Mam jeszcze jedno pytanie:

???

Każdy plik który waży więcej niż 100MB wgrywam przez opcje ustawień :
Start >Ustawienia > Połączenia >Tryb połączeń USB > wybierz na pamięć masowa <<< pamiętaj używając ActiveSync do synchronizacji przywróć poprzednie ustawienia tych parametrów >>>
pozdro
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości