W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 74 głosów - średnia: 3.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wm6 5 28230 pl 4 wersje

[ROM] [WM6.5][28230][PL] - 4 wersje
no właśnie nie robiłem, teraz wgrałem M2D v2 i potestuje ten troche. Jak się nie sprawdzi to wrócę do M2D Classic i zrobie HR i zobaczymy jak będzie Wink
EDIT: Przez Kowalczykową nie mogę skalibrować ekranu ;p brawo! Smile
Odpowiedz
Miałem też nie podświetlone Wifi. Pomogło wyłączenie i włączenie modułu telefonu.
Odpowiedz
Jest kolejny bug w tym romie..
Jeśli ktoś używa klawiatury spb to na pełnym ekranie jest taka sama duża czcionka jak w aparacie.
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz
Ryrzy czy planujesz w przyszłości dodawać ten cab

Kod:
http://www.modaco.com/content/i900-general-omnia-rom-discussion/302812/battery-enhancement/

z tego co można wyczytać znacznie wydłuża czas pracy baterii
[Obrazek: buttonRapideo.png]
Odpowiedz
(02-27-2010, 12:16 PM)jachraniak napisał(a): znalazłem poważny błąd:

po całkowitym rozładowaniu baterii i naładowaniu po tym, rom nie jest w stanie wystartować - zatrzymuje się na żółto-pomarańczowym ekranie z logo Windows Mobile

pomaga tylko HR!

Po HR lekko podładowałem, następnie rozładowałem do końca, podłączyłem do ładowarki i próbowałem włączyć telefon - sytuacja się powtórzyła - żółto-pomarańczowy ekran z logo Windows Mobile i ni huhu

może ktoś jeszcze to potwierdzić?

mam bardzo podobny problem, z tym, że ja nie ładowałem akurat komórki, kilka dni śmigała bez zarzutu i jak teraz wziąłem ją do ręki to była zawieszona - telefonu nie można było również wyłączyć, a jedynie zresetować, jednak soft reset nic nie daje i na tym ekranie pomarańczowym się wiesza, dopiero hard reset pomógł...zobaczymy jak to później z tym będzie
Odpowiedz
(02-28-2010, 07:58 PM)0kti napisał(a): Ryrzy czy planujesz w przyszłości dodawać ten cab

Kod:
http://www.modaco.com/content/i900-general-omnia-rom-discussion/302812/battery-enhancement/

z tego co można wyczytać znacznie wydłuża czas pracy baterii

Część z tych zmian już sam od siebie dodałem Smile wątpię żeby to jakoś specjalnie wydłużyło czas działania... myślę że nie ma po co to dodawać... zawsze można zainstalować caba Smile
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Witam wszystkich.

Pierwszy moj post na tym forum i od razu w temacie, ktory przykul moja uwage juz na poczatku szukania informacji o moim nowym nabytku.
Kupilem Omnie i 900 w zeszly piatek. Jest to moj pierwszy w zyciu smartphone [na htc hd2 pieniedzy brak, poki co].

Pierwasza rzecza o ktorej pomyslalem po rozladowaniu i naladowaniu baterii byla zmiana domyslnego ROMu na wersje 'fanowska'. Z doswiadczenia z Windowsem XP wiem, ze warto uzywac wersji modowanych (jak np teraz korzystan z Win XP Silens edition! wypas!)

Dzieki Rydzy za 'wygotowanie' tego ROMu -> M2D 2.0 -> wgrala sie blyskawicznie i jak narazie smiga bez wiekszych zarzutow. Mam jednawk kilka uwag/pytan, jako ze jestem kompletnie nowy w uzytkowaniu tego telefonu.

1. Nie robilem zadnego resetu telefonu. Tuz po zainstalowaniu ROMu odpalilem go i zaczalem uzywac. Czy brak tzw HR tuz po instalacji ROMu to grzech smiertelny? [czy znaczaco wplywa na jego pozniejsze funkcjonowanie]
2. Nie wszystkie okna sa przystosowane/nie wyswietlaja sie poprawnie w poziomym ukladzie ekranu. NP. ekran startowy/ustawienia
3. Po wylaczeniu telefonu i jego ponownym wlaczeniu musze ponowie wlaczac i ustawiac automatyczne ustawianie ekranu w pion/poziom.

Mam tez pytanie: czy znajde na jakims forum dokladny opis co takiego znajduje sie w kazdej z poszczegolnych wersji tego ROMu? [lite/normal/m2d/m2d clas]. Czy planujesz moze stworzenie wersji 'ultra-lite', tak, azeby w ROMie bylo absolutnie niezbedne minimum do jegio uzywania? W ten sposob bylaby to dobra baza do pelnej customizacji telefonu przez kolejne wgrywanie wlasnorecznie wybranego softu[jezeli dobrze rozumuje]. Coraz bardziej sklaniam sie w strone kolejnego reinstallu nowej wersji ROMu czym predzej Smile

Tyle chcialem zapytac, prosze o wyrozumialosc raz jeszcze - jestem nowym uzytkownikiem tego telefonu, chetnie poslucham porad i odpowiedzi... no i wlasnie koncze nocna zmiane, moglem cos przeoczyc lub napisac nieskladnie Smile Zajrze tu jak tylko wstane i poczytam co sie kroi.

Pozdrawiam!
Odpowiedz
do tej pory miałem dwa "zwisy" telefony

- pierwszy podczas wybudzania ze stanu uśpienia
- drugi podczas odblokowywania - wskaźnik przesunął się do brzegu ekranu i ... zwis

pomógł dwa razy softreset

nie wiem czy ktoś się spotkał z takim przypadkiem ??

poza tym rom chodzi stabilnie, dotyk jakby lepszy niż w poprzednich romach, bateria trzyma 2-3 dni (sporo rozmów, kilka smsów, sprawdzanie pogody w Manilce).
Odpowiedz
Cytat:do tej pory miałem dwa "zwisy" telefony

- pierwszy podczas wybudzania ze stanu uśpienia
- drugi podczas odblokowywania - wskaźnik przesunął się do brzegu ekranu i ... zwis

pomógł dwa razy softreset

nie wiem czy ktoś się spotkał z takim przypadkiem ??

poza tym rom chodzi stabilnie, dotyk jakby lepszy niż w poprzednich romach, bateria trzyma 2-3 dni (sporo rozmów, kilka smsów, sprawdzanie pogody w Manilce).

Osobiście używam M2D od ponad tygodnia i telefon jak narazie ani razu mi się nie zawiesił. Robiłeś hard reset pod wgraniu romu ? Zwykle jest to zalecane. Jeśli nie spróbuj zrobić teraz. Jeżeli problem będzie się powtarzał wgraj rom od nowa robiąc HR po wgraniu.
Pomogłem ? Kliknij w odpowiednie miejsce [Obrazek: thumbsup.gif] i popraw moją reputację! Big Grin
Odpowiedz
ludzie ściągnalem normal i lite i oba pliki sa zaszyfrowane i nie moge ich otyworzycAngry .POMOCY!!!!dodam ze przy probie wypakowania chce haslo a skad mam je wziac?
Prosze napiszcie o co chodzi!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości